id: ch88zz

Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie

Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie

Nasi użytkownicy założyli 1 037 921 zrzutek i zebrali 1 108 929 583 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani dobroczyńcy!


28 lipca nasza Grupa Wolbromska, składająca się z 19 osób, wyruszy na Światowe Dni Młodzieży w Portugalii. Na początku będziemy przebywać w Setubalu i uczetniczyć w tzw. lokalnych Dniach w Diecezjach, aby później, pod przewodnictwem papieża Franciszka, wziąć udział w Wydarzeniach Centralnych w Lizbonie.


Od samego początku nasza grupa przygotowała plan działań, dzięki którym uda nam się pokryć część kosztów związanych z wyjazdem. W parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, zorganizowaliśmy kilka kiermaszy:

  • Bożonarodzeniowy, podczas którego rozprowadzaliśmy kartki i ozdoby świąteczne, a także ikony z wizerunkiem Matki Boskiej Śnieżnej;
  • Wielkanocny, podczas którego rozprowadzaliśmy własnoręcznie wykonane Krzyże, na zwór Krzyża-Sybolu ŚDM podaroweango młodzieży przez św. Jana Pawła II oraz własnoręcznie wykonane palmy na Niedzielę Palmową;
  • Letni, podczas którego rozprowadzaliśmy upieczone przez nas oraz naszych bliskich ciasta do niedzielnej kawy.

Byliśmy świadomi, że nie uda nam się pokryć wszystkich wydatków, które są niemałe. Postanowiliśmy więc poprosić sponsorów, którzy w tym nam pomogą. Zgłosiło się do nas kilku ludzi dobrej woli - zarówno osób prywatnych, jak i właścicieli firm z naszego terenu. Nie możemy także nie wspomnieć o pomocy naszych parafian, którzy okazali nam ogrom dobra, ciepło przyjęli i wspierali w każdym momencie.


Niestety, na początku lipca dostaliśmy informacje, że nie mamy zagwaratnowanych naoclegów podczas Wydarzeń Centralnych w Lizbonie - tj. od 1 do 5 sierpnia. Natychmiastowo nasze wydatki wzrosły o 20 tysięcy złotych.


Jeżeli chcielibyście nam pomóc, bedziemy Wam za to ogromnie wdzięczni! Liczy się każda złotówka! Dziękujemy, za kazde okazane dobro!

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AG
Agnieszka
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!