Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Bardzo dziękujemy!

  To dla nas realna pomoc, choćby paczka pieluszek dla maluchów. . W podziękowaniu na koniec akcji dostaniesz od nas dostęp do specjalnej galerii z zdjęciami naszych dzieciaków!


  rozwiń
 • Jesteście Super!

  To miesięczny koszt artykułów szkolno - plastycznych dla jednego z naszych podopiecznych. Za to dostaniesz na koniec akcji specjalny film z naszymi dzieciakami, który zawsze Cię rozweseli!

  rozwiń
 • Jesteście Mega!

  To koszt specjalistycznej zabawki sensorycznej, pomagającej w rozwoju dzieciaków. Do każdego, kto wybierze tę nagrodę, wyślemy laurkę własnoręcznie namalowaną przez nasze maluchy :)

  rozwiń
 • Jesteście Cudowni!

  To koszt tabletu z specjalistycznym oprogramowaniem umożliwiającym komunikację z dzieciakami. Za wpłacanie tej kwoty wyślemy Ci pięknego aniołka pomalowanego przez podopiecznych z Jaszktola.

  rozwiń
 • Jesteście niesamowici!

  Ta kwota umożliwia zakup pompy do karmienia dojelitowego. Jest to ogromna ulga dla naszych dzieciaków i kadry bo zastępuje karmienie strzykawką. Za wpłatę tej kwoty wyślemy Ci specjalny dyplom oraz pięknego dużego aniołka od maluchów.

  rozwiń
 • Jesteście wspaniali!

  Kwoty tego rzędu umożliwiają nam zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego potrzebnego naszym dzieciakom np. pionizatora. Za taką wpłatę nagramy dla Ciebie specjalny dedykowany film!

  rozwiń
 • Ogromny przytulas

  To ogromna pomoc, która pozwala nam realizować  niezbędne prace remontowe lub zakup specjalnych zabawek na zewnętrzny plac zabaw. Przy takiej i wyższej wpłacie skontaktujemy się z Tobą aby przygotować dla Ciebie coś specjalnego i niezapomnianego.

  rozwiń
 • Brak

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.