Na ratunek Traperskiej Osadzie ID: chfms6

Na ratunek Traperskiej Osadzie ID: chfms6

17 081 zł z 50 000 zł

34%

17 081 zł

17 081 zł

z 50 000 zł

zakończona

zakończona

17.06.2020r

343

343

wspierających
34%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

I nam przyszło zmierzyć się z murem. COVID - 19 zabrał nam nie tylko radość, ale i podstawowe źródło utrzymania naszych zwierząt.

Jeszcze niedawno dawały radość dzieciom i ich opiekunom, pomagały oswajać lęki oraz uciec od problemów codzienności. Pokazywały tysiącom dzieci, że przyroda jest piękna i dobra. Kto z okolicy z Poznania i okolic nie znał wesołej gromadki z Traperskiej Osady w Bolechówku?

Dziś same potrzebują odrobiny Waszego dobra. 6 koni, danielka bez łapki, 14 psów syberian husky, stado kóz, 2 osły, 3 strusie, mulica, emu… Zostały same. Z dnia na dzień ich opiekun pozostał bez środków na karmę, opiekę weterynaryjną oraz zapewnienie innych potrzeb.

Opieka nad tak dużą liczbą zwierząt wymaga ogromnych nakładów finansowych i choć wiemy, że najważniejsze jest serce, to nawet to najbardziej kochające, nie jest w stanie zapełnić pustych brzuszków osamotnionych zwierząt.  

Co człowiek ma powiedzieć staruszkowi Maciejowi, najmilszemu i najlepszemu opiekunowi niedoświadczonych jeźdźców oraz przywódcy stada? Że nikt już nie zaśnie na jego wielkim grzbiecie, bo człowiek nie ma za co utrzymać stajni? Co z cudem uratowaną Danielką? Po tym wszystkim co wycierpiała miała doświadczać już jedynie ludzkiego doba. A kozioł Dyzio? Kto odpowie kawałkiem marchewki na jego kochliwe oczka? Tina i Tosia – cudowne, delikatne oślice, gotowe zrobić wszystko za małe co nieco. 17-letnia Alaska, najstarsza ze wszystkich psów miała tu w spokoju i z pełnym brzuszkiem doczekać końca swoich dni. Przy pustej misce nawet ciapkowaty Metys i wszędobylski Pando nie sprawią, że zacznie radośnie merdać ogonem.

Prosimy Was. Otwórzcie swoje serca i portfele dla zwierząt, które przez nasze ludzkie choroby cierpią najbardziej. Niech COVID 19 nie zabija w nich wiary w ludzkie dobro. Ratujmy je, by kiedy wyjdziemy z domów, mogły nas przywitać ich uśmiechnięte pyszczki.

Więcej o nas i potrzebach naszych zwierząt dowiesz się tutaj: https://www.facebook.com/traperskaosadabolechowko/ lub drogą mailową: [email protected]

Wpłacający343

 
Dane ukryte
50 zł
M
Marta
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
G
Gimba
ukryta
BD
Bartosz Dominiak
ukryta
TH
Tymoteusz Hajder
ukryta
R
Radek
50 zł
BO
Bartosz Oźmiński
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

538 696 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?