id: chjjj8
Moto Królik 2025
Moto Królik 2025
Opis zrzutki
Już po raz trzeci wczesną wiosną odwiedzimy dzieciaki z elbląskich placówek opiekuńczo- wychowawczych, dla większości osób będzie to rozpoczęcie sezonu motocyklowego, więc zróbmy to razem!
Celem zrzutki jest uzbieranie środków na zapewnienie dzieciakom podstawowych rzeczy jeszcze przed świętami wielkanocnymi (chemia, słodycze i art.szkolne)
Liczymy na Was :) każda złotówka się liczy!
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.