id: a5ejtj

Na starty dla młodzieży w triathlonie - Sztafeta Garmin Iron Triathlon

Na starty dla młodzieży w triathlonie - Sztafeta Garmin Iron Triathlon

1 741 zł 
z 10 000
17%
84 dni do końca
24 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć kim jesteśmy co robimy?


W zasadzie z nas taki multipokoleniowy mix, dwóch osiemnastolatków i tata. Ale po kolei ponieważ nie chcemy być anonimowi. W tym roku wpadliśmy na pomysł by wystartować wspólnie w triathlonie, okazało się, że wyniki przez nas osiągane stawiają nas na pudle, a indywiduane rezultaty pozwalają by w tym oryginalnym połączeniu myśleć o zwycięstwach na krajowej arenie. Stąd pomysł na start w 2023 i zamiar wygrania klasyfikacji generalnej Garmin Iron Triathlon. Niestety dwoje z nas to niepracujcy uczniowie Technikum Mechanicznego w Bydgoszczy stąd to oni najbardziej potrzebują wsparcia ponieważ opłaty startowe nie są tanie, imprez jest 11, a do tego noclegi przejazdy, logistyka i cała reszta. Bez was się to nie uda. Dobra kim jesteśmy?


Nie będę się przedstawiał bo większość z was pewnie mnie zna. Dla tych co mnie nie znają dodam, że największym moim sukcesem jest to że od taty ważącego 152 kg, ktory największy dystans pokonywal z kanapy do lodówki stałem się trifreakiem, który pędzi rowerem z prędkością 35 km/h i po 2 latach treningów rezultatami onieśmiela prawdziwych kozaków. Turbo Łydka to ja.


o84a0c1554ab90fc.jpg

Tomasz mój syn - to doskonały pływak wszak trenował pływanie, teraz jest wioslarzem, i mistrzem Polski juniorów w czwórce ze sternikiem, reprezentantem Lotto Bydgostii.


d273d45742acb103.jpg

Milan - to nasze żelazne płuco, kolega Tomka, a przy tym również doskonaly biegacz, wioslarz Lotto Bydgostia oraz Brązowy medalista Mistrzostw Polski w jedynce.

r4b8212928852317.jpg


Jeśli to się uda obiecuje ze wszystkim tam spierzemy tyłki, za co serdecznie dziękujemy.

Dodatkowo zgodnie z załączonym dokumentem kazda osoba, która dokona wpłaty zgodnie z Pakietem Sponsorskim, otrzyma pakiet profitów z tego wynikajacy dla siebie lub firmy.


Dodatkowo wszystkie niewykorzystane środki lub ich nadwyżkę przekażemy na Hospicjum Dla Dzieci im. Małego księcia.


Poniżej link do naszej prezentacji.


https://acrobat.adobe.com/link/review?uri=urn:aaid:scds:US:31d1ba56-6490-31e0-b5b3-f25bdee1110ePierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

895 290 zrzutek

i zebrali

840 332 664 zł

A ty na co dziś zbierasz?