id: chmnmy

Rekolekcje Ruchu Światło-Życie OAZA (Salezjanie)

Rekolekcje Ruchu Światło-Życie OAZA (Salezjanie)

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 779 zrzutek i zebrali 1 164 051 466 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Serdecznie dziękujemy za pierwszy tysiąc. Wasza pomoc jest nieocenionym wkładem w wychowanie kolejnego pokolenia oazowiczów. Prosimy o udostępnianie naszej zbiórki w mediach społecznościowych i wśród znajomych.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witaj!!!

Jeśli kojarzysz OAZĘ z czymś więcej niż tylko z widokiem kilku palm na środku pustyni to znaczy, że prawdopodobnie przeżyłeś kiedyś niesamowite doświadczenie radości, miłości i pokoju we spólnocie młodych i wierzących ludzi. Każdy, kto raz zasmakował w wakacyjnych rekolekcjach Ruchu Światło-Życie OAZA, założonego przez Sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, wspomina tamte chwile z sentymentem. A może doświadczyłeś OAZY w wydaniu salezjańskim i wspominasz dobroć serca ks. Lewandowskiego ps. Czarny?

Jeśli podobała Ci się oazowa przygoda to zapraszmy Ciebie do wsparcia organizowanych przez nas rekolekcji oazowych dla dzieci i młodzieży z placówek salezjańskich. Podziel się swoją wdzięcznością pomagając innym w udziale w letniej akcji OAZY.

Tegoroczne rekolekcje będą bardzo specyficzne. Pandemia koronawirusa uszczupliła portfele niejednej rodziny a ceny za pobyt i wyżywienie uczestników wzrosły znacząco. Dlatego prosimy Cię o pomoc, która pozwoli nam częściowo opłacić wydatki a tym samym obiżyć koszt udziału dla uczestników.

Dorzuć kilka złotych. Jeśli każdy z byłych wychowanków OAZY podzieli się choćby kilkoma złotymi to w krótkim czasie pomożemy naszym młodszym braciom i siostrom. A Ojciec Franciszek patrząc z Nieba na Ziemię, powie po raz kolejny: "widziałem żywy Kościół."

Jezus żyje! Don Bosco! Ole!!!


Rekolekcje organizowane będą przez Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży, Oaza Salezjańska Inspektorii Pilskiej - https://www.sswm.org/. Rekolekcje odbędą się w dniach od 20 lipca do 05 sierpnia 2021 roku w m.in. Krakowie, Polanie, Łebie. Weźmie w nich udział około 150 uczestników. Pieniądze zebrane podczas zbiórki zostaną przekazane moderatorom i posłużą do opłacenia kosztów zakwaterowania, wyżywienia i transportu dzieci i młodzieży.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
IK
Izabela Książek
100 zł
AS
Agnieszka Stanczyk
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • Łukasz Burnicki

  Wow! Dzięki Waszym dobrym sercom uzbieraliśmy już 3 tys. złotych. To już dużo, choć potrzeby są wciąż wielkie. Dziękujemy za Wasze ofiary i zachęcamy do udostępniania linka z zrzutką na swoich profilach.

 • PC
  Paulina

  Rekolekcje oazowe to były najpiękniejsze chwilę mojego życia a było to 20 lat temu . Dzięki Ci Boże za ten czas!

  70 zł
  • Łukasz Burnicki

   I do dziś rekolekcjie oazowe zostawiają piękne wspomnienia w kolejnych pokoleniach. Właśnie dlatego chcemy, aby jak najwięcej dzieci i młodzieży mogło wziąć w nich udział. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

 • Łukasz Burnicki

  Kochani dziękujemy za już złożone dary. Prosimy Was również, abyście udostępniali tę zbiórkę na swoich profilach w mediach społecznościowych tak, aby dotarła do wielu osób. Za każdą dobroć z serca dziękujemy i zapewniamy o modlitwie.