id: chspgt

Na leczenie suni Nuki

Na leczenie suni Nuki

287 zł 
z 2 000 zł
14%
zakończona 12.06.2021r
14 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nuka -to cudowna sunia rasy Alaskan Malamute. Licencjonowana dogoterapeutka. Skończyła już 15 lat, wraz z wiekiem , jak u człowieka, psiaka również dopadają różne schorzenia, ale na takie problemy zdrowotne nie byłam przygotowana :(

Nuka w pewnym momencie straciła apetyt. Jadła coraz mniej i chudła w oczach. Przez 4 lata próbowaliśmy z lekarzami znaleźć przyczynę. Badania krwi jedno za drugim, badania moczu, badania w kierunku różnych chorób między innymi Cuschinga. W badaniach wyszły problemu z nerkami. Wdrożyliśmy leczenie i zmieniliśmy dietę przystosowaną dla psów nerkowych. Karma  Renal- Royal canin, Hill/s k/d, Purina NF. Codzienne podawanie kroplówek. Nie ukrywam, że koszt karmy jest również dla mnie bardzo wysoki. Do tego koszt azodylu - ok 370 zł za opakowanie. Podjęte działania przynoszą efekty ale muszą być kontynuowane.


Zalecona zostałą diagnostyka w kierunku chorób odkleszczowych, niestety została wykryta anaplazmoza. Musimy zrobić jeszcze badania w kierunku Leptospirozy oraz kontrolować stan czynności nerek co 1-2 miesięcy.

Nuka pomagała kiedyś chorym dzieciom jako dogoterapeuta. Teraz sama potrzebuje pomocy. Szukam pomocy , bo sama z emeryturą w wysokości 700 zł nie jestem w stanie zagwarantować jej dalszych badań :(


Edycja 11.02.2021

wyniki badań moczu pokazało podwyższone białko w . Wprowadziliśmy lek azodyl i nadal musimy regularnie sprawdzać mocz oraz krew.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 14

AP
Ania
70 zł
SW
Też mam malamuta Nukę
40 zł
EP
Ewelina
30 zł
KP
Karolina
30 zł
DM
Malina
20 zł
DP
Damian
20 zł
DJ
Dominika
10 zł
 
Dane ukryte
9 zł
KO
Karolinao
5 zł
 
Dane ukryte
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

851 983 zrzutki

i zebrali

736 979 396 zł

A ty na co dziś zbierasz?