id: pzwc5k

ChwałaMU 2023 - wsparcie organizacji wydarzenia

ChwałaMU 2023 - wsparcie organizacji wydarzenia

Nasi użytkownicy założyli 1 166 964 zrzutki i zebrali 1 214 110 922 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani!


8 lipca 2023 r. mogliśmy wspólnie uczestniczyć w wydarzeniu ChwałaMU 2023, aby po raz drugi stanąć w ogromnym uwielbieniu i dziękczynieniu dla naszego Boga! Tym razem hala okazała się za mała, a naszą lokalizacją stał się Stadion Tarczyński Arena Wrocław, który zebrał nas łącznie blisko 25 000 osób.


Przede wszystkim DZIĘKUJEMY, że to razem z Tobą mogliśmy stanąć w modlitwie!

Całe wydarzenie stworzyło niezwykłą przestrzeń do spotkania się z żywym Bogiem niezależnie od wieku, osobowości, tego czy uważałeś się za osobę wierzącą czy niewierzącą.


Widzieliśmy przełomy i poruszone serca wielu tysięcy osób - czyż nie?

Zobaczyliśmy, że Jezus jest żywy i odpowiada na nasze modlitwy i pragnienia serca.

Mogliśmy uczestniczyć w modlitwie i śpiewie z wyjątkowymi gośćmi i artystami.


Wiemy, że to dopiero początek niezwykłych rzeczy, dlatego zachęcamy Cię - wierz i nie przestawaj marzyć i prosić o więcej dla Twojego życia z Bogiem.

 ​

Naszym marzeniem jest, aby Polska napełniła się modlitwą uwielbienia, poprzez którą Bóg będzie dotykał nasze społeczeństwa. Pragniemy, aby z każdym kolejnym wydarzeniem dołączały do nas kolejne środowiska, które będą odkrywały moc trwania przed Bogiem w swoim życiu. Chcemy dzielić się tym wszystkim czego nauczyliśmy się i czego doświadczyliśmy w naszym życiu z Bogiem.


To wszystko w najwyższej jakości dla tego, którego imię brzmi Jezus! Również dla nas wzajemnie, abyśmy nie zapomnieli o sobie, o wzajemnym budowaniu się, o trosce w Kościele, o wsparciu tych, którzy przeżywają trudniejsze chwile swojego życia.


...


CEL ZBIÓRKI


Poziom podejmowanych przez nas działań i chęć ciągłego rozwoju inicjatyw wiąże się z naprawdę dużymi nakładami finansowymi, zwłaszcza, kiedy za miejsce spotkania wybieramy stadion.


Organizujemy dobrowolną zbiórkę na rzecz domknięcia całości budżetu poniesionego na wydarzenie.


Wydarzenie w znaczącej części zostało sfinansowane z dochodów otrzymanych ze sprzedaży biletów, a także ze środków i oszczędności własnych Fundacji Rozpal Wiarę. Kolejną ważną część wsparcia stanowiły fundusze od sponsorów i darczyńców prywatnych.


Fundacja organizując ChwałaMU 2023 postanowiła, aby ceny biletów były dogodne dla wszystkich odbiorców z propozycją korzystniejszego wariantu cenowego dla osób mających gorszą sytuację finansową. Bilet zatem można było nabyć za cenę regularną 100 zł, 70 zł - cenę pomniejszoną oraz za 0 zł, kiedy ktoś zwrócił się z prośbą, tłumacząc swoją sytuację.


Ceny były zdecydowanie poniżej cen rynkowych dla tego typu, współcześnie organizowanych wydarzeń na stadionach.


Jeśli w wydarzeniu uczestniczyłoby 30 tys. osób, a wszystkie z osób kupiłyby bilet po cenie regularnej - z pewnością moglibyśmy zrealizować zamierzone cele i założenia budżetowe.


Na ten moment pozostaje nam zadłużenie bliskie 750 tys. zł.


Kochani, jeśli znacie naszą Fundację to już wiecie, że nie ma gór, których nie możemy przesunąć. W naszych sercach jest modlitwa i jest wsparcie, dlatego ponownie przy tej edycji postanowiliśmy wesprzeć Hospicjum dla nieuleczalnie chorych dzieci - Hospicjum Formuła Dobra, wiedząc, że nie tylko my mamy realne potrzeby finansowe.


Niemniej jednak - liczymy na Wasze włączenie się w zbiórkę i wsparcie ostatniego etapu zamknięcia i rozliczenia ChwałaMU 2023.


Każdy z nas już wie, że przy kolejnej edycji powinien zaprosić 5 dodatkowych osób z grona swoich przyjaciół, znajomych, którzy tym razem nie mogli uczestniczyć, ale pamiętajcie - nie dla zaspokojenia funduszy wydarzenia, a dla nadrzędnego celu, którym jest przebywanie RAZEM i to w uwielbieniu naszego Boga! :)


Wiemy, że zarówno tę inicjatywę, jak i przyszłe możemy tworzyć tylko przy zaangażowaniu Was wszystkich.


Dziękujemy, że jesteście z nami.


Więcej informacji:

https://www.rozpalwiare.pl/


Chcesz zostać stałym darczyńcom Fundacji Rozpal Wiarę i jej projektów?


Wybierz stałą formę wsparcia:


a) Przelew tradycyjny:


Przelewy w walucie PLN:

Odbiorca: Fundacja Rozpal Wiarę 

Nr konta: 40 1090 2590 0000 0001 4793 4559 


W tytule: Darowizna na cele statutowe


Adres: Mszczonowska 33/35, 

96-100 Skierniewice, Polska


Przelewy zagraniczne:

 

IBAN: PL40109025900000000147934559 

SWIFT: WBKPPLPPb) Wsparcie za pomocą Patronie:


https://patronite.pl/marcinzielinski


Jesteśmy w ogromnym oczekiwaniu na to co jeszcze przed nami!


#ChwałaMU


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4994

preloader

Komentarze 428

preloader