id: 26r6tk

ChwałaMU 2022 + Wsparcie sióstr z Broniszewic

ChwałaMU 2022 + Wsparcie sióstr z Broniszewic

207 122 zł 
z 300 000
69%
91 dni do końca
1088 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki


​Kochani,


28 sierpnia 2022 r. na łódzkiej Atlas Arenie zgromadziliśmy się w 10.000 osób, aby stanąć w ogromnym uwielbieniu i dziękczynieniu dla naszego Boga.


W modlitwie poprowadziły nas zespoły zaangażowane w projekt ChwałaMU, opublikowany wcześniej na kanale YouTube oraz Adam Sztaba z Orkiestrą i znanymi artystami.


To wszystko stworzyło niezwykłą przestrzeń do spotkania się z żywym Bogiem niezależnie od wieku, osobowości, tego czy uważałeś się za osobę wierzącą czy niewierzącą!


Widzieliśmy przełomy i poruszone serca wielu tysięcy osób. Zobaczyliśmy, że Jezus jest żywy i odpowiada na nasze modlitwy.

 ​

Naszym marzeniem jest, aby Polska napełniła się modlitwą uwielbienia, poprzez którą Bóg będzie dotykał nasze społeczeństwa. Pragniemy również, aby z każdym kolejnym wydarzeniem dołączały do nas kolejne środowiska, które będą odkrywały moc trwania przed Bogiem w swoim życiu. Chcemy dzielić się tym wszystkim czego nauczyliśmy się i czego doświadczyliśmy w naszym życiu z Bogiem.


To wszystko w najwyższej jakości dla Króla Królów!

...


Poziom podejmowanych przez nas działań i chęć ciągłego rozwoju inicjatyw, aby imię Jezusa stawało się z każdym kolejnym dniem bardziej znane - wiąże się z naprawdę dużymi nakładami finansowymi, dlatego organizujemy dobrowolną zbiórkę na rzecz domknięcia całości budżetu poniesionego na wydarzenie, którego organizacja przekroczyła ponad 1 mln zł.


Wiemy, że zarówno tę inicjatywę, jak i przyszłe możemy tworzyć tylko przy zaangażowaniu nas wszystkich.


Celem specjalnym, który obraliśmy dla tego wydarzenia jest wsparcie sióstr z Broniszewic. Jaką kwotą? To wszystko zależy od hojności naszych serc. Pod koniec trwania wydarzenia mogliście usłyszeć kilka słów na temat codziennej pracy sióstr, ich starań i dobroci serca. Jako fundacja na pewno przeznaczymy odczuwalną dla sióstr kwotę wsparcia, o której powiadomimy następnie na stronie naszej fundacji www.rozpalwiare.pl

Wyrażamy ogromną wdzięczność za wszelkie okazane dla nas wsparcie i jesteśmy w ogromnym oczekiwaniu na to co przed nami!


Dziękujemy!


Fundacja Rozpal Wiarę

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1088

preloader

Komentarze 31

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 466 zrzutek

i zebrali

836 306 632 zł

A ty na co dziś zbierasz?