id: cjma7m

#technologiawsluzbiezdrowia - materiały do produkcji przyłbic dla medyków i służb mundurowych

#technologiawsluzbiezdrowia - materiały do produkcji przyłbic dla medyków i służb mundurowych

Nasi użytkownicy założyli 1 014 167 zrzutek i zebrali 1 060 478 885 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


DLACZEGO CHCEMY POMÓC?

Wiemy, że personel pierwszej linii – pracownicy placówek medycznych, służby mundurowe oraz wszyscy Ci, którzy na co dzień dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo – teraz potrzebują naszego wsparcia!


s7f324e24a21ba04.png


CO ZROBILIŚMY?


Opracowaliśmy autorski model przyłbicy ochronnej. Czas jej produkcji jest nieporównywalnie krótszy w stosunku do powszechnie obecnie wykonywanych przyłbic drukowanych. W ten sposób postanowiliśmy uzupełniać niewielkie zapasy, posiadanych przez poszczególne podmioty, profesjonalnych przyłbic, które są obecnie trudne do zdobycia.


Stworzony prototyp przetestowaliśmy we współpracy z lubelskimi lekarzami, pielęgniarkami i farmaceutami. Musieliśmy mieć pewność, że nasze przyłbice są funkcjonalne, a medycy będą mogli wykonywać w nich swoje obowiązki.

Wykonane przez nas przyłbice są lekkie, wygodne, mają trwałe mocowania i można je wielokrotnie dezynfekować preparatami alkoholowymi.

ff683a4168f204e5.png


Przyłbice, które są jednym z elementów ochrony osobistej, powinny być na wyposażeniu każdego, kto na codzień dba o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Niestety nie są!


Dlatego pomogliśmy jak umieliśmy i ponad 500 sztuk własnoręcznie wykonanych przyłbic przekazaliśmy już w ręce medyków w naszym otoczeniu. Nie były to darowizny na rzecz konkretnych placówek medycznych, ani zbiorowe donacje na rzecz wskazanych osób. Wsparcie trafiało w ręce ludzi z tzw. pierwszej linii, którzy pracują w obszarze największego zagrożenia. Taki system dystrybucji sprawdził się :)

Lekarze - dziękowali, pielęgniarki mówiły o nas - O! Święty Mikołaj! a położne cieszyły się, że ktoś o nich pamięta.


xabd0f95b5fcf928.png


KIM JESTEŚMY?


Wywodzimy się ze społeczności druku 3D, ale jednocześnie mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji dla przemysłu. Dźwigamy obowiązki rodzinne i zawodowe, ale postanowiliśmy działać. Doszliśmy do wniosku, że każdy z nas może coś zrobić, żeby chronić medyków czy policjantów, a przez to i samych siebie.

Pomaganie innym pomaga przetrwać nam. Dlatego właśnie nocami, czasami angażując siły całej rodziny, zaczęliśmy robić przyłbice.


Teraz przyszedł czas na ciąg dalszy. Szukając wsparcia, skontaktowaliśmy się z przyjaciółmi z Kielc. Od tego momentu wspólnie, pod patronatem stowarzyszenia SIT Polska chcemy dalej pomagać i rozpocząć wytwarzanie przyłbic na większą skalę, siłami własnymi i wolontariuszy. By znalazły się w Lublinie, Kielcach, Bełżycach, Chełmie, Zamościu i wszędzie tam gdzie będziemy w stanie pomóc.Magda, Tomek i przyjaciele z SIT Polska - Janusz, Paweł, Kaja, Ania i wszyscy wspierający akcję :)


m3e94db6e3073b85.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 19

MB
1 000 zł
WU
Wujo
500 zł
TO
Tomek
300 zł
RJ
Robert Jesionczak
200 zł
JW
Joanna W
200 zł
MW
Michał Woć
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KD
Krzysztof Danielak
100 zł
PW
Piotr Wolszczak
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!