id: ckftb3

Na naprawę laptopa fotografki

Na naprawę laptopa fotografki

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 567 zł 
z 1 200
130%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 912 466 zrzutek i zebrali 874 535 569 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć wszystkim!!

Nie jestem osobą, której łatwo jest prosić o pomoc, ale właśnie nadszedł czas zacisnąć zęby i się przemóc. Sprawa jest prosta - tak, jak napisałam w opisie, muszę naprawić swojego laptopa. Biedak długo się trzymał, ale niestety lata eksploatacji zrobiły swoje i obecnie potrzebny mu nowy, działający układ smc, bateria oraz kabel zasilający.


Ponieważ obecnie pracuję za niewiele więcej, niż minimalna krajowa, nie jestem w stanie wyczarować dodatkowych 1200 złotych potrzebnych, by prócz czynszu, leków, jedzenia i takich tam, opłacić jeszcze serwis. Bez działającego laptopa oczywiście da się żyć, jednak jako że jestem również fotografką, jest on jednym z podstawowych dla mnie narzędzi pracy. Bez niego nie mogę nawet zarobić na jego naprawę :')


Dlatego zaciskam zęby i proszę o pomoc - w zamian nie mogę zaoferować wiele, no może poza zdjęciami. Wspierającym zrzutkę proponuję więc zniżki na personalne sesje zdjęciowe, docenię też wsparcie w postaci umawiania się ze mną na zdjęcia w przyszłości lub choćby przesłanie tej zbiórki dalej. Wasza pomoc naprawdę wiele zmieni i nie będę musiała wybierać między naprawą komputera, a czynszem. Z góry bardzo dziękuję za pomoc, a w razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego lub przez mojego ig (@fwnn).


Thank u love u


Zuza

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 23

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!