id: cm8bgv

Pakiet kiełbasiany - Mroźne Tory 09.02.2025

Pakiet kiełbasiany - Mroźne Tory 09.02.2025

 
Tomasz Zając

Opis zrzutki

Siemanko.


Wyprawa Mroźne Tory już 09.02.2025.


Osoby chętne na pakiet "kiełbasiany" proszę o wypłatę 15 zł.


Wpłaty do 06.02. W piątek robię zakupy i zawożę gastro na tor, żeby tam na nas czekało.


Po 06.02 może być ciężko podpiąć się pod nasze wspólne gastro.


Pakiet:


2 naklejki wyprawowe

2 kiełbasy

Butelka wody

Tacki sztućce, kubki

Ketchupy, musztardy, sos

Ciepła Kawa, herbata, ciastko


Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez