Usg dla Schroniska Psie Pole ID: cmfuwf

Usg dla Schroniska Psie Pole ID: cmfuwf

5 020 zł z 25 000 zł

20%

5 020 zł

5 020 zł

z 25 000 zł

zakończona

zakończona

31.10.2019r

154

154

wspierających
20%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zbieramy środki na zakup aparatu Usg dla naszych podopiecznych w Schronisku Psie Pole w Racławicach oraz mamy nadzieję na spełnienie się marzenia - zebranie pieniędzy i zakup Rtg

Witamy bardzo serdecznie na naszej zbiórce na zakup aparatury tak niezbędnej w naszym schronisku.

Jesteśmy schroniskiem, które od kilku lat przyjmuje zaniedbane, bezdomne zwierzaki. Nierzadko trafiają one do nas w opłakanym stanie. Nie znamy ich przeszłości, informacje o ich zdrowiu weryfikujemy wykonując badania.

Dzięki Państwa ofiarności, w ubiegłym roku, zakupiliśmy analizator biochemiczny. Od tego czasu setki zwierząt miały wykonane badania biochemiczne krwi, które znacznie ułatwiły sprawną i szybką diagnostykę.

Całkiem niedawno, dzięki Państwa wsparciu, zakupiliśmy także analizator do badania moczu. To urządzenie bardzo wspomaga naszą diagnostykę tak w zakresie podstawowego badania moczu jak i pomaga szerzej zobrazować układ moczowy i możliwe choroby u naszych zwierzaków.

Staramy się zapewnić zwierzakom jak najlepszą opiekę w tym diagnostykę, ale bez odpowiedniego sprzętu nie jesteśmy w stanie działać i diagnozować ich tak dobrze jak byśmy chcieli.

Obecnie zbieramy pieniądze na zakup Ultrasonografu. Poprzedni USG, którym dysponowaliśmy był już bardzo wiekowy i przestał działać. By dobrze wykonywać naszą pracę i sprawnie diagnozować nasze czworonogi potrzebujemy lepszego, sprawnego urządzenia. Za zebrane pieniądze zakupimy sam aparat USG i dodatkową głowicę.

Naszym marzeniem jest także, by w schronisku pojawił się Rentgen.

Ilość psiaków, które trafia do nas z wypadków i która wymaga natychmiastowej diagnostyki jest spora.

Nierzadko psiaki i kotki, które do nas trafiają po wypadkach komunikacyjnych cierpią.

Prawie każdego dnia zdarzają się sytuacje, że wskazanym jest wykonanie Usg czy Rtg, a tej aparatury nie mamy i wozimy zwierzaki do zaprzyjaźnionych, lepiej wyposażonych lecznic.

Przewożenie ich do zewnętrznych gabinetów w celu wykonania dodatkowych badań wiąże się z cierpieniem i stresem, którego my, osoby mocno skierowane na zwierzęta, bardzo pragniemy im zaoszczędzić.

Bardzo Państwa prosimy o pomoc w zgromadzeniu kwoty potrzebnej na zakup sprzętu. Każda, nawet najmniejsza kwota się liczy.

Jak mówi przysłowie: "Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka"... W naszym przypadku każda złotówka to jeden krok bliżej zapewnienia lepszego diagnozowania i pobytu zwierzaka w schronisku.

Za pomoc z Państwa strony będziemy niezwykle wdzięczni.

Rtg i Usg da nam szansę by skupić się na robieniu badań w samym schronisku.

Nie będziemy musieli jeździć do gabinetów poza nim tracąc czas na podróż i oczekiwanie w kolejkach, narażając zwierzaki na niepotrzebny stres. Te zwierzaki przechodzą już tak wielki stres, że choć trochę będziemy mogli go zminimalizować.

Bardzo prosimy o wsparcie. Ogromnie liczymy na Państwa otwarte serca!

Już teraz dziękujemy ogromnie za każdą wpłatę.

Wpłacający154

 
Dane ukryte
700 zł
K
kaśka
200 zł
M
Magdalena
200 zł
PF
Paulina Filipowska
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
A
aga
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
M
Magda P
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze12

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

523 873 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?