Opis zrzutki

Cześć,

nazywam się Jacek Konieczny i jestem wiceszefem Fundacji Niesiemy Nadzieję, która jest organizatorem właśnie odwiedzanej przez Ciebie zrzutki.


Zbieramy środki na wyjazd wakacyjno-rehabilitacyjny dla naszych podopiecznych. Wśród nich są dzieci i dorośli z porażeniem mózgowym, zanikiem mięśni, mukowiscydozą i innymi ciężkimi chorobami.


Raz do roku w okresie wakacji wyjeżdżamy z podopiecznymi w nowe, ciekawe miejsca. Naszym celem jest zapewnienie im profesjonalnej rehabilitacji oraz terapii w połączeniu z wypoczynkiem w pięknych okolicznościach przyrody. Podczas wyjazdu mają okazję ze sobą pobyć, spróbować nowych rzeczy, podreperować swoje zdrowie, ale przede wszystkim odpocząć i nabrać sił na kolejne dni i tygodnie.


Dla wielu naszych chorych przyjaciół wspólny wyjazd jest jedyną w ciągu roku okazją do opuszczenia swoich czterech ścian. Każda osoba z niepełnosprawnością czy doświadczona ciężką chorobą, tak samo jak osoby zdrowe, a może nawet bardziej, potrzebuje od czasu do czasu zmienić otoczenie, odetchnąć głęboko, by na nowo znaleźć sens i motywację do walki o własne zdrowie i życie.

Tego rodzaju wyjazd jest równie ważny dla opiekunów, rodziców, dziadków, którzy nieprzerwanie każdego dnia otaczają swoich bliskich opieką.


W tym roku nasza waleczna drużyna, w terminie 23-30.06. wybiera się na obóz rehabilitacyjno - wypoczynkowy do ośrodka "Wielspin" w Wągrowcu. W obozie udział weźmie 25 podopiecznych oraz ich opiekunowie.


Mamy świadomość, że 45.000 zł, które planujemy zebrać, to naprawdę duża kwota. Jesteśmy jednak pewni, że uda nam się ta sztuka, a każda, nawet drobna wpłata przybliża nas do tego celu.


Dziękujemy Państwu pięknie za wsparcie i dzielenie się dobrem. Jak to pięknie swego czasu ujął Artur, jeden z naszych podopiecznych: DOBRO OGRZEWA SERCA. Niech zatem Państwa serca zapłoną dobrym ogniem. DZIĘKI!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
20 zł
DN
Daniel
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
300 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

862 931 zrzutek

i zebrali

758 843 160 zł

A ty na co dziś zbierasz?