id: cnd4h5

Madko Polko* przepuść na głupoty

Madko Polko* przepuść na głupoty

86 415 zł 
z 157 000 zł
55%
zakończona 26.05.2022r
2113 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

9.05.22 Update

Mamy 74 tysiące. Więc ostatnia, żeby wszystkie 157 osób dostało hajsy. Mamy 17 dni. Dacie radę?


Update: Mamy 74 zgłoszenia, więc zwiększam cel zbiórki i spróbujmy rozpuścić wszystkie zgłoszone osoby!


Rodzice oraz opiekunowie dzieci z niepełnosprawnością są narażeni na ciągłe rozliczanie ze strony zarówno Państwa, jak i społeczeństwa. Muszą często zrezygnować z pracy na rzecz świadczeń, które i tak nie pokrywają w całości potrzeb leczenia, rehabilitacji i opieki nad ich dziećmi. Z kolei społeczeństwo często wypomina każdy zakup niezwiązany z dzieckiem, który miałby podważyć zasadność zbiórki typu "1% podatku".


Nikt na to nie zasługuje, z pewnością nie osoby, które zmuszone są poświęcić swoje życie, zdrowie, dobrostan psychiczny czy karierę na rzecz opieki nad chorym dzieckiem. Nie ma w tym nic wzniosłego, to ogromny wysiłek fizyczny, psychiczny i finansowy. Ta zbiórka ma na celu przynajmniej minimalnie podnieść te osoby na duchu. Zbieramy hajs dla osób, które na co dzień zajmujące się osobą (dzieci pewnego dnia również stają się dorosłymi) z niepełnosprawnością, aby te mogły to przehulać na SPA, koncert, spływ kajakowy, paznokcie, longboard czy pozłacaną figurkę Picachu. Bez oceny zasadności, im mniej potrzebne, tym lepiej. Te pieniądze są wyłącznie przeznaczone do sprawiania przyjemności.


Obrany cel to 10 000 złotych, który albo zasili 10 osób po 1000 złotych, albo pokryje koszty konkretnych marzeń osób, które się zgłoszą. Jedyny warunek - przedstawienie zaświadczenie o tym, że jest się opiekunem osoby z niepełnosprawnością.


Jeżeli zbierzemy więcej, rozpuścimy więcej madek <3


Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/q71xgfMRgLen9bj4A


*osobo, która jest prawnym opiekunem osoby z niepełnosprawnością

** jestem osobą prywatną, zbiórkę założyłam spontanicznie, chętnie zatem skontaktuję się z organizacjami lub fundacjami i przekazać im tę inicjatywę.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2113

preloader

Komentarze 105

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Proszę o rachunki, ze faktycznie przewalone na głupoty! :) Pozdrooooo, bawcie się dobrze

  50 zł
 • JS
  Joanna Skonieczna

  Piękna inicjatywa!! Każdy zasługuje na przyjemności w życiu a rodzice dzieci z niepełnosprawnością w szczególności ❤️ Pozdrawiam gorąco.

  50 zł
 • MB
  Monia

  Uwielbiam Was! Sama mam niepełnosprawnego synka i ostatnio miałam komentarz, że za dużo proszę o 1% i, że jest to niesmaczne... . Wasza zbiórka to skarb i odwet dla tych wszystkich co nas oceniają a pojęcia nie mają z czym się mierzymy na co dzień

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wiele dobra

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Madki dorzucam mało bo sama zem niepełnosprawna i me dziecię też, ale błagam was nie odmawiajcie sobie przyjemności i wydajcie te pieniądze na siebie! Zrozumiano? Na siebie. Wiem jak ciężko to robić w codziennym życiu, bo zasiłek nie starczy na wiele i często odmawiamy sobie zeby zapewnić naszym dzieciom jak najwiecej. Ale Madko choć raz pójdź do sklepu kup sobie nowa sukienkę o której tak dawno marzyłaś a zawsze nie było pieniędzy, idź do kosmetyczki, fryzjera, gdziekolwiek, zrób coś dla siebie

  10 zł

Nasi użytkownicy założyli

880 303 zrzutki

i zebrali

810 661 556 zł

A ty na co dziś zbierasz?