id: cnd4h5

Madko Polko* przepuść na głupoty

Madko Polko* przepuść na głupoty

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 841 zrzutek i zebrali 1 199 825 294 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

9.05.22 Update

Mamy 74 tysiące. Więc ostatnia, żeby wszystkie 157 osób dostało hajsy. Mamy 17 dni. Dacie radę?


Update: Mamy 74 zgłoszenia, więc zwiększam cel zbiórki i spróbujmy rozpuścić wszystkie zgłoszone osoby!


Rodzice oraz opiekunowie dzieci z niepełnosprawnością są narażeni na ciągłe rozliczanie ze strony zarówno Państwa, jak i społeczeństwa. Muszą często zrezygnować z pracy na rzecz świadczeń, które i tak nie pokrywają w całości potrzeb leczenia, rehabilitacji i opieki nad ich dziećmi. Z kolei społeczeństwo często wypomina każdy zakup niezwiązany z dzieckiem, który miałby podważyć zasadność zbiórki typu "1% podatku".


Nikt na to nie zasługuje, z pewnością nie osoby, które zmuszone są poświęcić swoje życie, zdrowie, dobrostan psychiczny czy karierę na rzecz opieki nad chorym dzieckiem. Nie ma w tym nic wzniosłego, to ogromny wysiłek fizyczny, psychiczny i finansowy. Ta zbiórka ma na celu przynajmniej minimalnie podnieść te osoby na duchu. Zbieramy hajs dla osób, które na co dzień zajmujące się osobą (dzieci pewnego dnia również stają się dorosłymi) z niepełnosprawnością, aby te mogły to przehulać na SPA, koncert, spływ kajakowy, paznokcie, longboard czy pozłacaną figurkę Picachu. Bez oceny zasadności, im mniej potrzebne, tym lepiej. Te pieniądze są wyłącznie przeznaczone do sprawiania przyjemności.


Obrany cel to 10 000 złotych, który albo zasili 10 osób po 1000 złotych, albo pokryje koszty konkretnych marzeń osób, które się zgłoszą. Jedyny warunek - przedstawienie zaświadczenie o tym, że jest się opiekunem osoby z niepełnosprawnością.


Jeżeli zbierzemy więcej, rozpuścimy więcej madek <3


Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/q71xgfMRgLen9bj4A


*osobo, która jest prawnym opiekunem osoby z niepełnosprawnością

** jestem osobą prywatną, zbiórkę założyłam spontanicznie, chętnie zatem skontaktuję się z organizacjami lub fundacjami i przekazać im tę inicjatywę.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2125

preloader

Komentarze 106

preloader