Fundusz nagród w Turnieju Szachowym (XX - PITS) ID: cnu5m7

Fundusz nagród w Turnieju Szachowym (XX - PITS) ID: cnu5m7

775 zł z 2 000 zł

38%

775 zł

775 zł

z 2 000 zł

zakończona

zakończona

29.04.2018r

6

6

wspierających
38%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 5

 • Zrzutka zakończona. Jeśli ktoś chciałby wpłacić, to oczywiście może ale będę tę wpłatę traktował jako wsparcie XXI PITS :) Nie udało się zebrać (na zrzutce) planowanej kwoty. ... Nie ma jeszcze planowanej liczby zgłoszonych zawodników. Nie wszystko się udaje - takie jest życie. Utwierdzam się jednak w przekonaniu, że turniej powinien być finansowany przez ... samych szachistów. Jeśli się zmobilizują i zorganizują duże fundusze będą grać o duże stawki ... jeśli będą chcieli sobie tylko pograć będą mieli ... symboliczne nagrody.
  Czytaj więcej
 • Za ukrytą kwotę również dziękuję (!). Zrzutka dobiega końca, do dzisiaj był zapłacony "łatwy adres" (20pits). Wszystkie wpłaty do 3 maja będę traktował jak wpłaty na XX PITS, natomiast jeśli się zdarzą późniejsze, to już na XXI :) Do chwili obecnej żaden z zawodników nie potraktował zrzutki jako kanału do wpłat wpisowego. Szkoda ale muszę się z tym pogodzić. Oczywiście aby zagrać trzeba będzie zapłacić wpisowe :) W końcu to szachiści powinni w głównej mierze finansować ten turniej :)
  Czytaj więcej
 • Bardzo, bardzo (!!) dziękuję. Jeszcze jedna wpłata :) Teraz z większym spokojem mogę myśleć o zakupach niezbędnych artykułów :)
  Czytaj więcej
 • Bardzo (!) dziękuję za drugą i trzecią (niespodziewaną) wpłatę. Zostało 10 dni do turnieju a wpłat trochę mało. Większość zawodników odkłada wpłatę na ostatnią chwilę ... co dla nich jest naturalne, bo nie są pewni czy zagrają. Za to dla organizatora ... zaczynają się prawdziwe emocje :) WGM Klaudia Kulon wybrała w tym roku Londyn (a nie Wapno). Na blogu turniejowym rozpoczęło się już odliczanie :)
  Czytaj więcej
 • Bardzo (!) dziękuję za pierwszą wpłatę, która podsunęła mi myśl aby zawodnicy regulowali wpisowe właśnie przez ZRZUTKĘ. Zatem jeśli ktoś zamierza zagrać 3 maja w Wapnie, to może właśnie tutaj uregulować wpisowe (20 zł seniorzy/10 zł juniorzy) Juniorami w Wapnie są zawodnicy urodzeni w 2002 r. i młodsi. Oczywiście mile widziane wpłaty w większej kwocie :) lub od od SYMPATYKÓW chcących wesprzeć PITS :)
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Powiatowy Indywidualny Turniej Szachowy jest organizowany w Wapnie od 1999 r. Tradycyjnie jest rozgrywany 3 maja. Od kilku lat ma swój serwis internetowy obecnie https://20pits.blogspot.com Nagrody udawało się "załatwiać" dzięki znajomym i lokalnym sponsorom. Wolałbym, aby turniej był finansowany przez samych szachistów lub sympatyków (nie chcę "zabierać" pieniędzy innym potrzebującym). Przez wiele lat turniej był darmowy dla uczestników (chociaż były nagrody) obecnie wpisowe jest najniższe z możliwych wynosi tylko 20 zł ale dla niektórych szachistów i to jest problemem. Ponadto gra w Wapnie bardzo dużo juniorów. (oni też nie mają środków) Osobiście sędziuję ten turniej od początku i nie pobieram z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. Właściwie, to co roku dopłacam nieźle do tego turnieju ale ... dorzuca się wielu DOBRYCH ludzi i tak powstaje coś z niczego :) Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o turnieju, to zajrzyj na podaną wcześniej stronę, tam są również linki do wcześniejszych edycji :)

Wpłacający6

 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
PR
Piotr Renn
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze1

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Skoro XX PITS, to chociaż 20 zł na dobry początek ;)

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

538 223 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?