Fundusz nagród w Turnieju Szachowym (XX - PITS) Zakończona 29.04.2018r ID: cnu5m7

Fundusz nagród w Turnieju Szachowym (XX - PITS)

Zebrano 775 zł
z kwoty 2 000 zł

38 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

16
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Powiatowy Indywidualny Turniej Szachowy jest organizowany w Wapnie od 1999 r. Tradycyjnie jest rozgrywany 3 maja. Od kilku lat ma swój serwis internetowy obecnie https://20pits.blogspot.com Nagrody udawało się "załatwiać" dzięki znajomym i lokalnym sponsorom. Wolałbym, aby turniej był finansowany przez samych szachistów lub sympatyków (nie chcę "zabierać" pieniędzy innym potrzebującym). Przez wiele lat turniej był darmowy dla uczestników (chociaż były nagrody) obecnie wpisowe jest najniższe z możliwych wynosi tylko 20 zł ale dla niektórych szachistów i to jest problemem. Ponadto gra w Wapnie bardzo dużo juniorów. (oni też nie mają środków) Osobiście sędziuję ten turniej od początku i nie pobieram z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. Właściwie, to co roku dopłacam nieźle do tego turnieju ale ... dorzuca się wielu DOBRYCH ludzi i tak powstaje coś z niczego :) Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o turnieju, to zajrzyj na podaną wcześniej stronę, tam są również linki do wcześniejszych edycji :)

Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

środa, 2 maja 2018 o 07:26

Zrzutka zakończona. Jeśli ktoś chciałby wpłacić, to oczywiście może ale będę tę wpłatę traktował jako wsparcie XXI PITS :) Nie udało się zebrać (na zrzutce) planowanej kwoty. ... Nie ma jeszcze planowanej liczby zgłoszonych zawodników. Nie wszystko się udaje - takie jest życie. Utwierdzam się jednak w przekonaniu, że turniej powinien być finansowany przez ... samych szachistów. Jeśli się zmobilizują i zorganizują duże fundusze będą grać o duże stawki ... jeśli będą chcieli sobie tylko pograć będą mieli ... symboliczne nagrody.

niedziela, 29 kwietnia 2018 o 15:20

Za ukrytą kwotę również dziękuję (!). Zrzutka dobiega końca, do dzisiaj był zapłacony "łatwy adres" (20pits). Wszystkie wpłaty do 3 maja będę traktował jak wpłaty na XX PITS, natomiast jeśli się zdarzą późniejsze, to już na XXI :) Do chwili obecnej żaden z zawodników nie potraktował zrzutki jako kanału do wpłat wpisowego. Szkoda ale muszę się z tym pogodzić. Oczywiście aby zagrać trzeba będzie zapłacić wpisowe :) W końcu to szachiści powinni w głównej mierze finansować ten turniej :)

poniedziałek, 23 kwietnia 2018 o 20:28

Bardzo, bardzo (!!) dziękuję. Jeszcze jedna wpłata :) Teraz z większym spokojem mogę myśleć o zakupach niezbędnych artykułów :)

poniedziałek, 23 kwietnia 2018 o 19:00

Bardzo (!) dziękuję za drugą i trzecią (niespodziewaną) wpłatę. Zostało 10 dni do turnieju a wpłat trochę mało. Większość zawodników odkłada wpłatę na ostatnią chwilę ... co dla nich jest naturalne, bo nie są pewni czy zagrają. Za to dla organizatora ... zaczynają się prawdziwe emocje :) WGM Klaudia Kulon wybrała w tym roku Londyn (a nie Wapno). Na blogu turniejowym rozpoczęło się już odliczanie :)

niedziela, 15 kwietnia 2018 o 18:39

Bardzo (!) dziękuję za pierwszą wpłatę, która podsunęła mi myśl aby zawodnicy regulowali wpisowe właśnie przez ZRZUTKĘ. Zatem jeśli ktoś zamierza zagrać 3 maja w Wapnie, to może właśnie tutaj uregulować wpisowe (20 zł seniorzy/10 zł juniorzy) Juniorami w Wapnie są zawodnicy urodzeni w 2002 r. i młodsi. Oczywiście mile widziane wpłaty w większej kwocie :) lub od od SYMPATYKÓW chcących wesprzeć PITS :)

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Skoro XX PITS, to chociaż 20 zł na dobry początek ;)

Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
PR
30 zł
Piotr Renn
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

PR
30 zł
Piotr Renn

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

372 980 zrzutek

Pomóż zebrać 2 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

16
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.