id: cnxj5r

Bieżąca działalność UKBS Dąbrówka Poznań

Bieżąca działalność UKBS Dąbrówka Poznań

7 236 zł 
z 10 000 zł
72%
zakończona 30.06.2019r
12 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Zrzutka ma na celu wsparcie bieżącej działalności klubu Dąbrówka. Prowadząc klub, ponosimy na co dzień koszty związane z wyjazdami na zawody (transport, zakwaterowanie, wyżywienie), z organizacją turniejów (poczęstunek, sprzęt) czy koszty administracyjne (np. księgowość). Jeden weekendowy wyjazd młodzieży, w zależności od miejsca i od liczby uczestników (zwykle od kilku do ok. 20 osób), to zwykle koszt od 3 do 8 tys. zł Nie pobieramy od członków klubu składek członkowskich, a środki finansowe na naszą działalność próbujemy pozyskiwać z innych źródeł niż od zawodników i ich rodziców. Zachęcamy do wsparcia naszych działań!

Uczniowski Klub Brydża Sportowego „Dąbrówka” jest największym brydżowym klubem młodzieżowym w Wielkopolsce.Klub prowadzi swoją działalność od 2004 roku. Wśród działań podejmowanych przez klub na rzecz rozwoju kulturyfizycznej w dyscyplinie brydża sportowego wyróżnić należy przede wszystkim organizację turniejów brydżowych naterenie Wielkopolski, działalność szkoleniową oraz reprezentowanie Wielkopolski na zawodach ogólnopolskich i zagranicznych.

Klub włącza się w organizację turniejów brydżowych. Do najważniejszych wydarzeń należy organizowany corocznie przez„Dąbrówkę” turniej eliminacyjny prowadzonego przez Wielkopolski Związek Brydża Sportowego cyklu turniejów „GrandPrix Wielkopolski” – najważniejszych zawodów w kalendarzu brydżowym Wielkopolski. Turniej eliminacyjny organizowanyjesienią w Poznaniu przez „Dąbrówkę” wielokrotnie już okazywał się być jednym z największych turniejów całorocznegocyklu pod względem frekwencji. Poza tym, od 2009 roku klub co kilka miesięcy organizuje turnieje tzw. „Mistrz + Junior”,na które zaprasza utytułowanych zawodników z całego województwa, aby dać młodszym zawodnikom szansę nauki gry odmistrzów, poprzez wspólną grę w parze.

Jeśli chodzi o działalność szkoleniową klub „Dąbrówka” od początku swojej działalności prowadzi cotygodniowe (zprzerwami w okresie wakacji) zajęcia w VII Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu. Podczas zajęć adepci (w różnym wieku,ale z przewagą młodzieży szkolnej) uczą się techniki gry w brydża podczas zajęć teoretycznych oraz mają szansę sprawdzićsię w turniejach, w których uczestniczą szkoleni zawodnicy oraz wszyscy chętni, także spoza klubu.

Szczególnie szkolenie młodzieży przynosi wymierne efekty. Na zawodach ogólnopolskich Wielkopolska od lat zajmujeczołowe miejsca klasyfikacji województw, głównie dzięki osiągnięciom reprezentantów „Dąbrówki”. Prowadzone przezKlub kursy i szkolenia pozwalają osiągać wywodzącym się z Klubu zawodnikom najwyższe odznaczenia. Z osiągnięćostatnich lat w kategoriach juniorskich i akademickich nie sposób nie wspomnieć o wywalczonych przez wychowankówKlubu 6 złotych medalach mistrzostw świata (3x w 2010, 3x w 2012), 1 brązowym medalu mistrzostw świata (2008), 8złotych medalach mistrzostw Europy (2x 2007, 2x 2009, 2x 2011, 2x 2013), 1 srebrnym (2012), 2 brązowych (2012, 2014)oraz niezliczonej liczbie medali mistrzostw Polski.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 12

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
700 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
278 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

850 994 zrzutki

i zebrali

735 107 901 zł

A ty na co dziś zbierasz?