REMONT I WYPOSAŻENIE OŚRODKA REHABILITACYJNO - PSYCHOLOGICZNEGO FUNDACJI "JERZYK" Z PRZEMYŚLA ID: cpbv4m

655 zł z 20 000 zł

3%

655 zł

z 20 000 zł

zakończona

24.08.2018r

14

wspierających
3%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Fundacja Pomocy Dzieciom Przewlekle Chorym "jerzyk" z Przemyśla od kilku lat ze środków własnych prowadzi Ośrodek Rehabilitacyjno - Psychologiczny. W Ośrodku tym mali podopieczni Fundacji całkowicie za darmo korzystają z zabiegów rehabilitacyjnych i opieki psychologa czy logopedy. Dwa razy w miesiącu mają oni też zagwarantowane zajęcia na basenie. Fundacja dąży jednak do tego by się rozwijać i poszerzać zakres oferowanych zabiegów.

Dlatego też mając obecnie możliwość pozyskania dodatkowych pomieszczeń Fundacja chciałaby z tego skorzystać. Pomieszczenia te wymagają jednak gruntownego remontu i dostosowania ich do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Jednocześnie następnym etapem byłoby ich urządzenie i wyposażenie w niezbędny sprzęt rehabilitacyjny. To wszystko nie jest jednak tanie i wymaga sporej ilości nakładów finansowych. Fundacja dysponuje oczywiście częścią środków, jest też po wstępnych rozmowach z ewentualnymi darczyńcami, jednak to wszytko to mało. Fundacja wie jak ważny jest odpowiedni poziom zbiegów rehabilitacyjnych i jak istotna jest ich systematyczność szczególnie dla małych pacjentów. Dlatego też Fundacji zależy aby pozyskać jak najwięcej tzw. zewnętrznych środków a posiadane przez nią fundusze przeznaczyć na bezpośrednią pomoc swoim małym podopiecznym. Proszę pamiętać, że Fundacja nie pobiera żadnych opłat za rehabilitację, pomoc psychologa czy logopedy a wszystko pokrywa z własnych środków.

Dzięki Państwa ewentualnej pomocy i hojności będziemy mogli poszerzyć bazę lokalową, wyposażenie a to z kolei pozwoli zwiększyć zakres oferty rehabilitacyjnej Fundacji i pomóc kolejnym chorym i potrzebującym dzieciom. Fundacja będzie wdzięczna za każdą przekazaną złotówkę. Dziękujemy

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

Wpłacający14

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

462 385 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?