id: cpbv4m

REMONT I WYPOSAŻENIE OŚRODKA REHABILITACYJNO - PSYCHOLOGICZNEGO FUNDACJI "JERZYK" Z PRZEMYŚLA

REMONT I WYPOSAŻENIE OŚRODKA REHABILITACYJNO - PSYCHOLOGICZNEGO FUNDACJI "JERZYK" Z PRZEMYŚLA

1 155 zł 
z 20 000
5%
zakończona 24.08.2018r
15 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Fundacja Pomocy Dzieciom Przewlekle Chorym "jerzyk" z Przemyśla od kilku lat ze środków własnych prowadzi Ośrodek Rehabilitacyjno - Psychologiczny. W Ośrodku tym mali podopieczni Fundacji całkowicie za darmo korzystają z zabiegów rehabilitacyjnych i opieki psychologa czy logopedy. Dwa razy w miesiącu mają oni też zagwarantowane zajęcia na basenie. Fundacja dąży jednak do tego by się rozwijać i poszerzać zakres oferowanych zabiegów.

Dlatego też mając obecnie możliwość pozyskania dodatkowych pomieszczeń Fundacja chciałaby z tego skorzystać. Pomieszczenia te wymagają jednak gruntownego remontu i dostosowania ich do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. Jednocześnie następnym etapem byłoby ich urządzenie i wyposażenie w niezbędny sprzęt rehabilitacyjny. To wszystko nie jest jednak tanie i wymaga sporej ilości nakładów finansowych. Fundacja dysponuje oczywiście częścią środków, jest też po wstępnych rozmowach z ewentualnymi darczyńcami, jednak to wszytko to mało. Fundacja wie jak ważny jest odpowiedni poziom zbiegów rehabilitacyjnych i jak istotna jest ich systematyczność szczególnie dla małych pacjentów. Dlatego też Fundacji zależy aby pozyskać jak najwięcej tzw. zewnętrznych środków a posiadane przez nią fundusze przeznaczyć na bezpośrednią pomoc swoim małym podopiecznym. Proszę pamiętać, że Fundacja nie pobiera żadnych opłat za rehabilitację, pomoc psychologa czy logopedy a wszystko pokrywa z własnych środków.

Dzięki Państwa ewentualnej pomocy i hojności będziemy mogli poszerzyć bazę lokalową, wyposażenie a to z kolei pozwoli zwiększyć zakres oferty rehabilitacyjnej Fundacji i pomóc kolejnym chorym i potrzebującym dzieciom. Fundacja będzie wdzięczna za każdą przekazaną złotówkę. Dziękujemy

Tytuł Twojego zdjęcia.

Co przedstawia?

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 325 zrzutek

i zebrali

838 084 089 zł

A ty na co dziś zbierasz?