id: cr499s

Pomagała teraz sama potrzebuje pomocy

Pomagała teraz sama potrzebuje pomocy

Nasi użytkownicy założyli 912 542 zrzutki i zebrali 874 680 011 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.”

 

Nasza koleżanka Emilia Jadczak druhna z OSP Łódź Mikołajew pilnie potrzebuje pomocy. Jest poważnie chora na rzadko występującą chorobę nowotworową szpiku kostnego mielofibrozę. Jedynym ratunkiem jest dla niej przeszczep szpiku. Emilia jest mamą czwórki dzieci. Pełną radości i uśmiechniętą osobą, która bardzo dużą część swojego życia bezinteresownie poświęciła innym. Jest założycielką Fundacji Mała Straż, której głównym zadaniem była pomoc małym ofiarom pożarów, poszkodowanym dzieciom i młodzieży. Organizatorem wielu akcji charytatywnych mających na celu pomoc najbardziej potrzebującym.

 

Niestety życie postawiło przed nią wyzwanie, w którym sama jest bezbronna i potrzebuje naszego wsparcia, aby mogła sobie z nim poradzić. Choroba spowodowała, że stała się nieaktywna zawodowo. Oprócz najbardziej pilnej potrzeby jaką jest znalezienie bliźniaka genetycznego potrzebuje też wsparcia finansowego mającego na celu zapewnienie podstawowych potrzeb życiowych, jak również sfinansowania często drogiego leczenia (badania, wizyty u specjalistów, skutki chemioterapii).

 

Kiedy dowiedzieliśmy się o chorobie Emilii napisaliśmy wiadomość z prośbą o spotkanie. W odpowiedzi otrzymaliśmy od niej wiadomość o treści: „Co się stało? W czym mogę pomoc?” Nikt z nas nie wyobraża sobie, że mogłoby jej z nami nie być.

 

Dlatego z góry dziękujemy za każdą wpłatę oraz zachęcamy do zgłaszania się do rejestracji w bazie dawców szpiku. Dla osób z Łodzi prosimy o zgłaszanie się do Łódzkiego Ośrodka Dawców Szpiku przy ul. Pomorskiej 251. Aby zarejestrować się w bazie dawców szpiku można również zgłaszać się do regionalnych centrów krwiodawstwa w swoich miastach.

 

Weźmy sprawy w swoje ręce i wygrajmy życie dla Emilii!


#działamywnatarciu #nowainstrukcjażycia #alarmowodlaEmilii

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 59

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków