id: cr4ums

Paczka Brata Alberta dla osób w kryzysie

Paczka Brata Alberta dla osób w kryzysie

Nasi użytkownicy założyli 1 188 213 zrzutek i zebrali 1 250 861 386 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

4jsTUz5C8UR6Fdoe.pngBractwo Miłosierdzia od lat wspiera osoby w kryzysie: głodne, samotne, starsze, chore, niepełnosprawne, samotne matki i tych, którzy po prostu potrzebują teraz pomocy. Prowadzimy społeczną Kuchnię Brata Alberta, Schronisko, ogrzewalnię, Ośrodki dla Uchodźców, mieszkania wspomagane dla osób wychodzących z bezdomności.

 

To ludzie identyczni jak ja, Ty, ktoś z rodziny czy sąsiad. Znaleźli się na życiowym zakręcie, a my chcemy im pomóc z niego wyjść.  TtSnp2CMq8D3nVi6.jpg

Naszym celem na Święta Bożego Narodzenia jest przygotowanie 400 świątecznych paczek dla najuboższych rodzin z Lublina. W środku  znajdą się m.in.: pierogi, olej, ryba, wędlina, słodycze, makaron, ryż, cukier, mąka, ciasto, mak, konserwy, chleb.

 

Paczki trafią do osób, których sytuacja życiowa nie pozwala na beztroskie spędzenie świąt. LzDNxgUa4Ji0zRRG.png

Każdego dnia do naszej Kuchni przychodzi minimum 250-300 osób. Zimą znacznie więcej. Nasi Podopieczni przychodzą, by zjeść ciepły posiłek - często jedyny taki w ciągu dnia.

 

Każdy dzień, to historie ludzi, którzy nie marzą o niczym innym, jak o misce gorącej zupy, poczuciu wsparcia i odzyskaniu nadziei, że ich los wkrótce się odmieni.

9tX3wEMmZEluZHA3.jpgJesteśmy po to, by im pomóc. Wiemy, że nasze Paczki Brata Alberta niejednej osobie uratują ten świąteczny czas. Przygotowujemy je w taki sposób, aby z produktów, które znajdują się w środku, można było przyrządzić tradycyjny, świąteczny posiłek. Jedna Paczka Brata Alberta może zaspokoić potrzeby kilku osób.

G4Hrt66dwB4iSV6C.png

Pomagamy już od 30 lat – dobrze znamy potrzeby najuboższych.

Wiemy z jakimi problemami mierzą się każdego dnia.

Wiemy jak duże znaczenie ma dla nich ciepły posiłek, który oferujemy.

Wiemy, że przeszywający głód odbiera im chęć i siły do życia.

To uczucie, którego my prawdopodobnie nigdy nie doświadczyliśmy. lEDyLGyNPyJsTWrr.jpg

Razem możemy nakarmić tych, którzy tego potrzebują.

pyaWWWvmrxfaOyTA.png

Koszt jednej takiej paczki to około 100 zł.

 

Z produktów, które znajdą się w każdej z nich, będzie mogło skorzystać około 2-3 osób. Podczas uroczystego spotkania z naszymi Podopiecznymi, przekażemy paczki, które z Waszą pomocą będziemy mogli przygotować.

 

Chcemy rozdać 400 paczek. Naszym celem jest zebranie 40 000 złotych. Jeżeli uda nam się wspólnie uzbierać większą kwotę, to wykorzystamy ją na zakup większej ilości jedzenia oraz przygotowanie posiłku na miejscu.

 

Im więcej osób zdecyduje się wesprzeć naszą inicjatywę, tym więcej osób potrzebujących dostanie od nas świąteczną paczkę. W ubiegłych latach z Waszą pomocą udało nam się zebrać rekordowe kwoty. Mamy nadzieję, że w tym roku również nam pomożecie

h5qNyWNmqb4fqFvS.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 962

preloader

Komentarze 134

preloader