id: crczyb

Na edukację dla córek Ani Wojciechowskiej

Na edukację dla córek Ani Wojciechowskiej

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
81 442 zł 
z 150 000
54%
zakończona
30.09.2021r
653
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 911 879 zrzutek i zebrali 873 525 550 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ania Wojciechowska była cudowną Mamą dwóch malutkich córeczek Pati (3l) i Karolci (2 tyg), Żoną Piotrka, cenioną Lekarką, świetnym Psychiatrą. Młodą, pełną optymizmu, ciekawą świata i ludzi Kobietą. Dla każdego miała dobre słowo, potrafiła zobaczyć światełko w „najgłębszym mroku”, podać pomocną dłoń.

Mówi się, że Pan Bóg zabiera do siebie tych, których kocha najbardziej. Jednak trudno pogodzić się z tym, że Ania nie utuli już swoich córeczek. Nie spędzi z nimi świąt, urodzin, nie zaprowadzi do przedszkola, nie pocieszy, nie opatrzy skaleczonego kolanka, nie zobaczy pierwszych kroków Karolci, nie usłyszy słowa „Mamo”.

Nie spędzi z ukochanym mężem, wyczekanej 10 rocznicy ślubu.

Mimo choroby, potrafiła cieszyć się wiosną, na którą tak czekała… Walczyła do samego końca, po to by wrócić do swoich bliskich, do domu... Niestety nie udało jej się wygrać walki, którą dzielnie toczyła z Covidem.

Teraz jej córeczki najbardziej potrzebują wsparcia. Chociaż w tej sytuacji, zawsze będzie to o wiele za mało, zróbmy co możemy…

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 653

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków
 • WM
  Weronika ML

  DUŻO SIŁ

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  ML

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Od ML

  150 zł
 • Katarzyna Kłosowska

  Bardzo przepraszam że tu wstawiam post że zbiórka ale Drodzy tak bardzo nam wstyd prosić was o pomoc ale niestety aby ratować wzrok naszego 4 letniego synka prosimy ,a nawet błagamy Was o udostępnienie . 😥 Nasza zbiórka stanęła w miejscu a my jako rodzice zrobimy wszystko aby zdobyć pieniążki na leczenie . 😭 Udostępnienie nic nie kosztuje,a naszemu małemu synkowi może bardzo pomóc . Więc Błagamy nie bądźcie obojętni na naszą prośbę i pamiętajcie Dobro Wraca z podwojona siła . Wierzymy razem z Jasiem że wy nam pomożecie 😍 A za okazałe serduszko ❤️ bardzo dziękujemy ❤️ id zrzutki to :natxz9

 • JS
  Joanba Sokół

  ML

  50 zł