id: crjxhx

Siostrom na drzwi i stoły do monasteru w Turkowicach

Siostrom na drzwi i stoły do monasteru w Turkowicach

26 460 zł 
z 70 000 zł
37%
zakończona 30.11.2021r
60 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Drzwi na piętrze wreszcie doczekały się częściowego montażu!i09a8ff11e5b8347.jpegjffb0bb07019b11b.jpeg

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani przyjaciele, darczyńcy, znani i nieznajomi, drodzy internauci, którzy "przypadkiem" trafiliście na naszą zrzutkę!

Dzięki Waszej pomocy budujemy nasz klasztor - nasz dom i duchowy dom każdego z Was, każdego, kto za klasztorną bramą zapragnie duchowo odpocząć, pomodlić się, nabrać sił na kolejny dzień...

 

Wspólnymi siłami dotarliśmy do ostatniego etapu inwestycji. W piwnicy i na parterze domu monasterskiego trwają prace wykończeniowe. W wielu pomieszczeniach należało już wstawić drzwi. Zakupiliśmy je "na kredyt", który jak najszybciej musimy spłacić. W tym celu potrzebujemy zebrać kwotę 100 tysięcy złotych (proste drzwi drewniane to koszt 1300 zł, drzwi z płyty - 850 zł oraz dwoje drzwi portalowych - łącznie 76 sztuk). Bez Waszej pomocy nam się nie uda.

Dlatego potrzebujemy Waszego finansowego wsparcia zarówno na drzwi, jak i na zakup drewnianych stołów do monasterskiej jadalni - refektarza (jeden sosnowy stół kosztuje 1500 zł, a potrzebujemy 20 sztuk, co daje 30 tysięcy złotych). Nie śmiemy prosić o całą kwotę, prosimy o część. Na resztę postaramy się zapracować same...

 

Cała nasza budowa jest możliwa jedynie dzięki ofiarom setek ludzi dobrej woli. Za tym, co z Bożą pomocą osiągnęłyśmy, nie kryje się żaden pojedynczy sponsor. To Wy, nasi Darczyńcy, wierni naszej Cerkwi, ale i sympatycy Prawosławia, budowaliście nasz monaster swoimi mniejszymi i większymi cegiełkami, każdy na miarę swoich możliwości. Dziś po raz kolejny z całego serca Wam za to dziękujemy i raz jeszcze prosimy o tę ostatnią cegiełkę...

 

Dokonując wpłaty, piszcie imiona swoje i Waszych bliskich, byśmy za każdego mogły się pomodlić i złożyć zapiski z Waszymi imionami pod ołtarzem nowej cerkwi św. Paraskiewy Turkowickiej w dniu jej konsekracji. Niech nasza codzienna modlitwa i dozgonna wdzięczność będą skromną ludzką zapłatą z naszej strony. O więcej dla Was będziemy prosić Matkę Bożą, Która w Swej cudami słynącej Turkowickiej ikonie wysłuchuje każdego, kto do Niej przybiega z wiarą, miłością i czystym sercem.

 

Wierzymy, że z Bożą i Waszą pomocą uda się nam doprowadzić "Wspólne Dzieło" rozbudowy turkowickiego monasteru do końca.

 

Możecie nas bliżej poznać na naszej stronie internetowej: www.monasterturkowice.pl


Nie obawiajcie się, wpłaty na naszą zrzutkę trafiają bezpośrednio do nas, ale jeśli ktoś z Was woli wykonać tradycyjny przelew, podajemy numer konta monasteru: PeKaO S.A. 90 1240 2829 1111 0010 2240 1819. Na zrzutkę możliwe są również wpłaty z zagranicy, kwota przekalkowuje się automatycznie!

 

P.S. Jeśli ktoś z Was chciałby nas wesprzeć rzeczowo, np. sprzętami AGD (pilnie potrzebujemy dwóch pralek automatycznych, dwóch odkurzaczy, robota kuchennego i innych podstawowych sprzętów oraz mebli), serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny (519-803-932) lub e-mailowy ([email protected]). Będziemy niezmiernie wdzięczne!

 

Wasze siostry


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 60

AK
Алла Кроткевич
20 zł
BG
BARBARA GIL
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
20 zł
HK
Halina Kapłun
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KN
Krzysztof Nowiński
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków

Lokalizacja

22-530

Turkowice, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

800 083 zrzutki

i zebrali

620 162 705 zł

A ty na co dziś zbierasz?