id: cs8fdw

Zbiórka dla Krisa

Zbiórka dla Krisa

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
57 000 zł 
z 80 000
71%
71 dni do końca
396 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • d05763d1352e5b33.jpgMamy dla Was wspaniałe wieści! 🤗 Kris potrafi już sam z łóżka przejść na wózek, co lepsze, potrafi wstać i przesuwać się kilka kroków do przodu !!! O własnych siłach i bez pomocy!!❤️🔥To jest niesamowite jaką ma wolę walki! 💪🥰 byliśmy i widzieliśmy na własne oczy i naprawdę jesteśmy pod ogromnym wrażeniem 😍 rehabilitacja daje efekty!!💪🤗 niestety jego prawa ręka póki co nie reaguje, ma w niej czucie, lecz nie jest w stanie ruszyć nią. Dłonią tez nie jest w stanie nic zrobić, utrzymać. Wierzymy, że to kwestia czasu, kiedy i ręka będzie "działać " 🙏🤗 jeśli chodzi o mowę,czytanie i pisanie to przed nim długa droga, codziennie ma zajęcia z logopedą, codziennie stara się jak może i to jest najważniejsze! 💪🤗 I wiecie co? On wie,że duchem jest z nim masa ludzi ,którzy go wspierają i wierzą, że wyjdzie z tego !! ❤️Zdjęcie z Krisem jest dowodem na to, że zrzutka ,która trwa ma sens!! Dla nas to wielka motywacja by działać dalej!! ❤️ każde udostępnienie, każda złotówka ma moc!! 🔥 razem damy radę!!❤️

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Krystian, Kris, Kawa. Świeżo upieczony ojciec i mąż, facet w sile wieku, którego świat dnia 13 września 2022r zmienił się o 180 stopni. W wieku 33 lat dostał udaru mózgu niedokrwiennego z blokadą. Miał zabieg trombektomii. Na tę chwilę nie mówi, ma afazję i sparaliżowaną prawą stronę. Udar wywołał całkowity niedowład prawej strony ciała. Zdrowy facet, który ma przed sobą całe życie, nagle musiał zacząć walczyć w cierpieniu o każdy ruch! Jak dziecko musi uczyć się mówić, czytać czy siadać. Chcemy pomóc mu ze wszystkich sił. Krystian zaczyna rehabilitację w limanowskim Reh-Stab , która będzie finansowana przez NFZ ,lecz tylko przez niedługi okres czasu. Dlatego jako jego przyjaciele już teraz aby wspomóż Krisa zaczynamy zrzutkę na dalsze bardzo kosztowne leczenie i jak najszybszy powrót do zdrowia. Każde spotkanie z fizjoterapeutą czy rehabilitantem znacznie będzie poprawiać sprawność Krisa. Nie ma innej drogi. Po prostu. Ludzkość nie wymyśliła do tej pory skuteczniejszej metody. Jego mózg jest mocno uszkodzony i intensywne ćwiczenia mają za zadanie przywrócić choć część z utraconej sprawności.

Dlatego pełni nadziei zwracamy się do Ciebie. Pomóż nam odzyskać Krisa! Pomóż mu wrócić do życia... Pomóż nam wszystkim odzyskać nadzieję.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 396

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

895 298 zrzutek

i zebrali

840 341 497 zł

A ty na co dziś zbierasz?