id: csakwz

KOMPUTER DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA W INDONEZJI

KOMPUTER DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA W INDONEZJI

Nasi użytkownicy założyli 916 799 zrzutek i zebrali 884 308 528 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani! Brakuje już nam bardzo niewiele!!!

Na początek, kilka słów o naszej akcji, którą możecie śledzić na facebooku - https://www.facebook.com/watch/Projekt-Dzieci-z-Lamahora-101052264689450/. 🌏

Od paru miesięcy, wraz z kilkoma wspaniałymi osobami, zajmujemy się projektem który ma na celu BUDOWĘ DOMU DZIECKA w Indonezji🏠 dla 53 dzieci. Nasze dzieciaki są prawdziwymi bohaterami, którzy na co dzień ciężko pracują a także pilnie się uczą.

Dzieci są w różnym wieku, od kilkumiesięcznych do pełnoletnich. Mieszkają w malutkim skromnym domu, który nie zapewnia im potrzebnych warunków do życia i nauki. Całe szczęście miłości w Nim jest pod dostatkiem. ❤️Pewna kobieta, po śmierci męża, zaczęła przyjmować pod swój dach dzieci z ulicy. Dom Reginy bardzo szybko wypełnił się tak szczerymi uśmiechami, jakie sami widzicie na zdjęciach 😍🥰 Otwarte serce na potrzeby innych ludzi, takie jak serce Reginy to wzór do naśladowania. Nie mając wiele dla Siebie, podzieliła się tym co ma. ❤️❤️❤️ Zwracamy się z WIELKĄ prośbą o Wasze wsparcie. Podzielmy się tym co mamy z tymi którzy tego potrzebują ❤️🏠🙏🌏 Tylko wspólnymi siłami możemy Im pomóc i zadbać o Ich przyszłość 😇 .

Nasze dzieci z Lamahora potrzebują wsparcia w nauce. Dostęp do komputera oraz internetu może im bardzo pomóc. Zaczynami od małego kroku, bo wierzymy, że nawet jeden komputer na 53 dzieci i tak wiele zmieni. Pragniemy również połączyć komputer z internetem, by już teraz mieć stały kontakt z naszymi dziećmi.


Za kwotę 4000 zł uda Nam się zakupić komputer, router oraz abonament internetowy na pół roku. ZA KAŻDE WSPARCIE Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 37

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!