id: csakwz

KOMPUTER DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA W INDONEZJI

KOMPUTER DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA W INDONEZJI

4 061 zł 
z 4 000 zł
101%
zakończona 11.09.2020r
37 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kochani! Brakuje już nam bardzo niewiele!!!

Na początek, kilka słów o naszej akcji, którą możecie śledzić na facebooku - https://www.facebook.com/watch/Projekt-Dzieci-z-Lamahora-101052264689450/. 🌏

Od paru miesięcy, wraz z kilkoma wspaniałymi osobami, zajmujemy się projektem który ma na celu BUDOWĘ DOMU DZIECKA w Indonezji🏠 dla 53 dzieci. Nasze dzieciaki są prawdziwymi bohaterami, którzy na co dzień ciężko pracują a także pilnie się uczą.

Dzieci są w różnym wieku, od kilkumiesięcznych do pełnoletnich. Mieszkają w malutkim skromnym domu, który nie zapewnia im potrzebnych warunków do życia i nauki. Całe szczęście miłości w Nim jest pod dostatkiem. ❤️Pewna kobieta, po śmierci męża, zaczęła przyjmować pod swój dach dzieci z ulicy. Dom Reginy bardzo szybko wypełnił się tak szczerymi uśmiechami, jakie sami widzicie na zdjęciach 😍🥰 Otwarte serce na potrzeby innych ludzi, takie jak serce Reginy to wzór do naśladowania. Nie mając wiele dla Siebie, podzieliła się tym co ma. ❤️❤️❤️ Zwracamy się z WIELKĄ prośbą o Wasze wsparcie. Podzielmy się tym co mamy z tymi którzy tego potrzebują ❤️🏠🙏🌏 Tylko wspólnymi siłami możemy Im pomóc i zadbać o Ich przyszłość 😇 .

Nasze dzieci z Lamahora potrzebują wsparcia w nauce. Dostęp do komputera oraz internetu może im bardzo pomóc. Zaczynami od małego kroku, bo wierzymy, że nawet jeden komputer na 53 dzieci i tak wiele zmieni. Pragniemy również połączyć komputer z internetem, by już teraz mieć stały kontakt z naszymi dziećmi.


Za kwotę 4000 zł uda Nam się zakupić komputer, router oraz abonament internetowy na pół roku. ZA KAŻDE WSPARCIE Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 37

 
Dane ukryte
500 zł
IM
IZABELLA MICHALAK
400 zł
 
Dane ukryte
330 zł
 
Dane ukryte
300 zł
EC
Ewa Ciesielczyk
200 zł
AP
Agnieszka Pysiak
200 zł
AK
Od Pani Eli
200 zł
KW
Katarzyna Wałdoch-Dworak
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AK
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

852 410 zrzutek

i zebrali

737 917 414 zł

A ty na co dziś zbierasz?