id: csgfbr

#leczymy_cierpienie KOTKA KARMEN MARZY O ŻYCIU BEZ BÓLU

#leczymy_cierpienie KOTKA KARMEN MARZY O ŻYCIU BEZ BÓLU

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
860 zł 
z 1 500
57%
70 dni do końca
23 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Przez pięć lat kotka Karmen była niewidzialna. Niewidzialna dla ludzi, którzy obojętnie przechodzili obok jej istnienia.

Karmen nie potrafiła być nachalna...

Raczej unikała kontaktów z ludźmi, doskonale pamiętając ból kopniaków i rzucanych kamieni.

pe7e663c4c8c89dc.png

Dopóki była zdrowa, takie życie na marginesie społeczeństwa było wystarczające... Jednak bezdomność, niedożywienie i ciężkie warunki bytowania doprowadziły do osłabienia odporności i choroby.

Początkowo pojawił się ćmiący ból - powodował dyskomfort, ale dało się wytrzymać. Ból jednak ciągle narastał, uniemożliwiając jedzenie i normalne życie. Wycieńczona Karmen marzyła już o jak najszybszym zakończeniu cierpienia. 🌈Chciała odejść tak samo niewidzialnie jak żyła... Poczuła ciepło, i pomyślała, że przyjemnie się umiera. Otworzyła oczy, żeby pożegnać dotychczasowe życie. Na wprost jej zapadniętych oczu tkwiła ludzka twarz... Twarz po której spływały łzy. Ciepło dochodziło z rąk, które przytulały jej wycieńczone ciało. Nie pozwolę Ci umrzeć - usłyszała jak przez mgłę. Zamknęła oczy, żeby obudzić się w nowej rzeczywistości.

s49e32d6fb2d2fc0.png➡Kotka Karmen ma około siedmiu lat. Pięć lat żyła na ulicy, skutecznie unikając bliższych kontaktów z ludźmi.

➡Dwa lata temu zachorowała, nie mogła jeść, wychudła, nie miała siły się chować, po cichu umierała w krzakach kwitnącego bzu. W takim stanie została znaleziona przez społecznych opiekunów kotów.

➡Udało się zorganizować Dom Tymczasowy oraz opiekę weterynaryjną. Ze względu na ograniczone możliwości finansowe, leczenie było tylko doraźne i pomagało na bardzo krótko...

Cierpienie nie opuszczało Karmen


Kotka Karmen trafiła go Gabinetu weterynaryjnego naszej Fundacji w zeszłym tygodniu. Już pobieżne badanie jamy ustnej wykazało olbrzymie zapalenie dziąseł, połączone z rozrostami tkanek w obrębie trzonowców...

😢Nie mogliśmy przejść obok cierpienia Karmen obojętnie. Wiemy, że leczenie będzie trudne. Dwa lata podawania coraz większych dawek sterydów, nie zlikwidowało problemu, a może mieć negatywny wpływ na przebieg celowanego leczenia.

➡Wraz z opiekunką ustaliliśmy plan leczenia, który obejmuje wykonanie badania krwi (morfologia i biochemia), testów FeLV/FIV. odrobaczenie i odpchlenie i RTG głowy. Zasadnicze leczenie będzie polegało na radykalnej ekstrakcji zębów i usunięciu rozrośniętych tkanek. Planujemy wykonać badanie histopatologiczne, aby rozróżnić przyczynę. Czy jest nią plazmocytarne zapalenie dziąseł, czy jednak rak kolczystokomórkowy.


Leczenie jest wieloetapowe i kosztowne. Karmen jest w trakcie przygotowania do badań i zabiegu.


#leczymy_cierpienie


👉Jesteśmy Fundacją, która pomaga zwierzętom bez pośredników.

👉Mamy własny Gabinet Weterynaryjny, w którym leczymy potrzebujące Zwierzęta.

👉Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP) – każdą wpłaconą kwotę musimy skrupulatnie rozliczyć. Nasze coroczne sprawozdania finansowe i merytoryczne dostępne są na naszej stronie Internetowej. Mamy organ nadzoru – Radę Fundacji, która kontroluję naszą działalność.

Znasz kogoś, kto opiekuje się zwierzętami potrzebującymi opieki weterynaryjnej? Zgłoś się do nas. Pomagamy w Koszalinie i okolicach.

👉Możesz wspomóc naszą działalność? 🙏Prosimy:

- udostępniaj posty i informacje

- wesprzyj zbiórki, dzięki którym możemy leczyć potrzebujące zwierzęta oraz wyposażyć prowadzony przez nas Gabinet w niezbędny sprzęt i leki

- podaruj 1,5% podatku : KRS0000559333


🙏🙏🙏Błagamy pomóżcie nam 💰sfinansować koszt leczenia 🐈Karmen. Leczenie będzie odbywało się w naszym Gabinecie, co pozwoli ograniczyć koszty oraz wykonać wszystkie zaplanowane procedury.

🎁Podarujmy Karmen życie bez bólu.

Dziękujemy❤


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Inne
E-BOOK PORADNIK PIERWSZEJ POMOCY DLA ZWIERZĄT

➡Oddajemy do Waszych rąk poradnik opisujący zagrożenia, które mogą spotkać domowych pupili.‼Jeżeli troszczysz się o swojego psa lub kota przeczytaj go uważnie o...

od 20 zł

Kupione 1

Lokalizacja

Fińska 27, 75-430

Koszalin, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 23

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Fińska 27, 75-430

Koszalin, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

895 277 zrzutek

i zebrali

840 323 613 zł

A ty na co dziś zbierasz?