ROAD TO TOKYO 2020Marcin&Marcin - SuperDuet ID: csnsxf

ROAD TO TOKYO 2020Marcin&Marcin - SuperDuet ID: csnsxf

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

9 657 zł z 15 000 zł

64%

9 657 zł

9 657 zł

z 15 000 zł

171 dni

171 dni

do końca

109

109

wspierających
64%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

 • Cześć!
  Dziękujemy ogromnie za wszystkie wpłaty, postanowiliśmy przedłużyć zrzutkę oraz zwiększyć kwotę do zebrania w związku zwiększeniem celów na nadchodzący rok 2020!
  Więcej szczegółów podamy wkrótce :)
  Czytaj więcej
 • Hej! Jesteście niesamowici! Nie sądziliśmy, że uda się zebrać tak dużą kwotę w tak krótkim czasie. W poprzednim poście pisaliśmy, że wysyłka upominków nastąpi od 01.07., ale jest Was tak dużo, że nie udało nam się ze wszystkim wyrobić.. Obiecujemy nadrobić jak najszybciej! M&M
  Czytaj więcej
 • Cześć! Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe wpłaty! <3 Informujemy, że wysyłka zaległych nagród oraz bieżących nastąpi od dnia 01.07., wszystkie osoby, które wpłaciły prosimy o wysłanie do nas maila na adres [email protected] z odpowiednio: adresem pocztowym, wyborem jednej z nagród za 150 zł lub w celu dalszego ustalenia dla osób wpłacających 500 PLN + :) Zachęcamy też do udostępnienia zrzutki na facebooku, każda pomoc jest na wagę złota ! <3
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

ROAD TO TOKYO 2020 jest to spełnienie naszych sportowych marzeń.

csnsxf-84de2542.png

Nazywam się Marcin Grabiński, jestem niewidomym maratończykiem, biegam w kategorii T11.

Od 1998 roku choruję na dziedziczną neuropatię nerwów wzrokowych Lebera (LHON).Choroba zmieniła diametralnie moje życie. Nauczyłem się nowego zawodu i zrezygnowałem z marzeń zostania żołnierzem zawodowym. Będąc zawsze wysportowanym człowiekiem szukałem swojej dyscypliny, aż trafiłem do biegów długich.

csnsxf-85b58aed.png

Niepełnosprawność nie była dla mnie nigdy barierą. Swoją postawą chciałem pokazać innym osobom niepełnosprawnym,że możemy być pełnoprawnymi uczestnikami życia. Przygotowując się z własnych środków do kolejnych maratonów doszedłem do tego, że jestem najlepszy w Polsce w swojej kategorii.

Za ostatnie osiągnięcia zostałem powołany do kadry narodowej, a moje wyniki pozwalają mi realnie myśleć o paraolimpiadzie Tokyo 2020.

csnsxf-69b2761f.png

W 2015 roku zorganizowałem charytatywny bieg z Berlina do Poznania pod nazwą „Biegnę, bo nie widzę przeszkód - jestem Na Tak”, o którym dużo wówczas pisano. Hasło biegu przeniosłem na moją stronę na Facebooku, w której staram się promować mój sposób na życie i walkę z przeciwnościami.Link do fanpage Marcin Grabiński Biegnę, bo nie widzę przeszkód

SUPER DUET

Podczas treningu oraz zawodów niezbędna jest mi pomoc drugiej osoby. Przewodnika. Musi to być biegacz, który jest znacznie ode mnie lepszy, aby mógł mi przekazywać wskazówki o zagrożeniach na trasie lub o zakrętach podczas treningu. Ja i mój przewodnik „stajemy się wtedy jednym ciałem”. Żeby nasz duet mógł stać się jeszcze lepszy musimy trenować jak najczęściej razem, aby idealnie się zsynchronizować. W czasie zawodów nasz duet jest bardzo widoczny,gdyż połączeni sztywną linką stajemy się bardzo charakterystyczni.

csnsxf-82a1e5ec.png

Mój Przewodnik w trakcie rywalizacji zmuszony jest do pełnego poświęcenia oraz schowania własnych ambicji sportowych. Na moim poziomie biegowym nie jest mi łatwo znaleźć równie dobrego sportowca, który chciałby się tak poświęcić. Od 2017 roku współpracuję z grupą Mistrzowski Trening, na czele której stoi znakomity trener Sebastian Papuga i mój przewodnikMarcin Kęsy. Dzięki ich zaufaniu i wsparciu w ostatnim roku poprawiłem wszystkie rekordy życiowe.

csnsxf-06b7b48a.png

csnsxf-8c626ce9.png

Chcąc się dobrze przygotować do najważniejszych startów w sezonie, pragniemy w pełni wykorzystać dobra szkolenia kadrowego, jakim są obozy treningowe. Musimy zatem zrezygnować z pracy na pełny etat. Wymaga to od nas pełnego poświęcenia, każdy obóz to około 12 dni,a przysługują nam 3 obozy na kwartał. Profesjonalny trening maratończyka to częste wyjazdy w miejsca przystosowane do idealnego treningu. W zależności od mikrocyklu treningowego wykonuje się po dwie jednostki treningowe. Przygotowania na tym poziomie wymagają od nas pełnego poświęcenia, regularnego odżywiania, treningu funkcjonalnego oraz odpowiedniej ilości snu, co eliminuje możliwość zatrudnienia się w celach zarobkowych.

Kwota zbierana przez nas powinna pokryć koszty wspólnych treningów oraz obozów!

W zamian za wsparcie mamy dla Państwa pewne propozycje:-wpłacając 10 PLN otrzymasz od nas pamiątkowe zdjęcie z podpisami w formacie JPG,-wpłacając 20 PLN otrzymasz zdjęcie z imiennym podziękowaniem wysłane listem,-wpłacając 50 PLN otrzymasz zdjęcie z imiennym podziękowaniem wysłane pocztą oraz indywidualny film z możliwością pozdrowienia kogoś bliskiego przesłany w formie elektronicznej,-wpłacając 150 PLN otrzymasz biegowy plan treningowy na I miesiąc od Marcin Kęsy lub kurs rolowania od Marcin Grabińskiw formacie wideo,-ostatnim progiem jest kwota 500 PLN, dzięki której będziesz miał możliwość poznać osobiście Super Duet, wyskoczyć na wspólny obiad, trening i spędzić razem dzień!

Wszystkie osoby, które wpłacą wartość progową lub jej wielokrotność proszone są o wysłanie na maila [email protected] zdjęcia potwierdzającego wpływ, abyśmy mogli zweryfikować autentyczność, a resztę informacji udzielimy mailowo: odnośnie adresu, daty spotkania itp.

Za wszystkie wpłaty dziękujemy!Marcin GrabińskiMarcin Kęsy

Wpłacający109

PN
Patrycja Nowak
150 zł
AP
Alicja Pycior
50 zł
FD
Filip Dydowicz
10 zł
 
Dane ukryte
25 zł
EF
Ewelina Frąckowiak
ukryta
K
Kazik UCHEREK
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MJ
Michał Jeżewski
25 zł
FC
Family Challenge
100 zł
MK
Mikołaj Kusiakowski
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze26

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

523 394 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?