id: csv5vf

Wsparcie Klubu MZKS "POGOŃ" Leżajsk

Wsparcie Klubu MZKS "POGOŃ" Leżajsk

Nasi użytkownicy założyli 1 167 743 zrzutki i zebrali 1 215 581 963 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

„W Pogoni za marzeniami”

 

Zarząd Klubu zwraca się z prośbą do wszystkich sympatyków i przyjaciół MZKS „POGOŃ” Leżajsk, o wparcie finansowe Klubu. Zebrane środki zostaną w pełni przeznaczone na rozwój Klubu i działalność statutową, ale przede wszystkim pozwolą na wyprowadzenie z obecnie bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Klub MZKS „POGOŃ” Leżajsk, posiada bardzo bogatą historię i pod obecną nazwą funkcjonuje od 1962 roku. Występował zarówno w III jak i IV lidze. W tym czasie cieszył się dużą popularnością wśród społeczności lokalnej, był sponsorowany przez firmy działające na ziemi leżajskiej, co dawało duże możliwości utrzymywania drużyny w wyższych klasach rozgrywkowych. Niestety w dalszej działalności Klubu, sytuacja znacząco się pogorszyła, na co miało wpływ bardzo wiele czynników, a obecnie drużyna występuje w klasie „0” Podokręgu Stalowa Wola.

Od 3 września 2021r. po wielu latach nastąpiła zmiana Zarządu Klubu. Głównym celem nowych Władz jest odbudowa wizerunku oraz ustabilizowanie sytuacji finansowej, organizacyjnej i sportowej Klubu, a przede wszystkim doprowadzenie drużyny do wyższej klasy rozgrywkowej.

Obecna sytuacja finansowa i organizacyjna Klubu jest bardzo trudna. Nowy Zarząd cały czas podejmuje szereg działań, które mają na celu poprawę i ustabilizowanie tej sytuacji i stworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju Klubu.

Aby w perspektywie móc wprowadzić Klub do wyższej klasy rozgrywkowej, potrzebne są środki finansowe, które pozwolą na długoterminowe plany i założenia.

Mając powyższe na uwadze, prosimy o wsparcie naszych działań. Deklarujemy, że każda wpłacona złotówka zostanie w pełni przeznaczona na działalność statutową i na rozwój Klubu.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 147

preloader