27 101 zł 
z 250 000 zł
10%
zakończona 31.03.2022r
147 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

„W Pogoni za marzeniami”

 

Zarząd Klubu zwraca się z prośbą do wszystkich sympatyków i przyjaciół MZKS „POGOŃ” Leżajsk, o wparcie finansowe Klubu. Zebrane środki zostaną w pełni przeznaczone na rozwój Klubu i działalność statutową, ale przede wszystkim pozwolą na wyprowadzenie z obecnie bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Klub MZKS „POGOŃ” Leżajsk, posiada bardzo bogatą historię i pod obecną nazwą funkcjonuje od 1962 roku. Występował zarówno w III jak i IV lidze. W tym czasie cieszył się dużą popularnością wśród społeczności lokalnej, był sponsorowany przez firmy działające na ziemi leżajskiej, co dawało duże możliwości utrzymywania drużyny w wyższych klasach rozgrywkowych. Niestety w dalszej działalności Klubu, sytuacja znacząco się pogorszyła, na co miało wpływ bardzo wiele czynników, a obecnie drużyna występuje w klasie „0” Podokręgu Stalowa Wola.

Od 3 września 2021r. po wielu latach nastąpiła zmiana Zarządu Klubu. Głównym celem nowych Władz jest odbudowa wizerunku oraz ustabilizowanie sytuacji finansowej, organizacyjnej i sportowej Klubu, a przede wszystkim doprowadzenie drużyny do wyższej klasy rozgrywkowej.

Obecna sytuacja finansowa i organizacyjna Klubu jest bardzo trudna. Nowy Zarząd cały czas podejmuje szereg działań, które mają na celu poprawę i ustabilizowanie tej sytuacji i stworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju Klubu.

Aby w perspektywie móc wprowadzić Klub do wyższej klasy rozgrywkowej, potrzebne są środki finansowe, które pozwolą na długoterminowe plany i założenia.

Mając powyższe na uwadze, prosimy o wsparcie naszych działań. Deklarujemy, że każda wpłacona złotówka zostanie w pełni przeznaczona na działalność statutową i na rozwój Klubu.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Sportowa 1, 37-300

Leżajsk, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 147

preloader

Lokalizacja

Sportowa 1, 37-300

Leżajsk, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

880 229 zrzutek

i zebrali

810 546 944 zł

A ty na co dziś zbierasz?