25 061 zł 
z 250 000 zł
10%
114 dni do końca
131 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

„W Pogoni za marzeniami”

 

Zarząd Klubu zwraca się z prośbą do wszystkich sympatyków i przyjaciół MZKS „POGOŃ” Leżajsk, o wparcie finansowe Klubu. Zebrane środki zostaną w pełni przeznaczone na rozwój Klubu i działalność statutową, ale przede wszystkim pozwolą na wyprowadzenie z obecnie bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Klub MZKS „POGOŃ” Leżajsk, posiada bardzo bogatą historię i pod obecną nazwą funkcjonuje od 1962 roku. Występował zarówno w III jak i IV lidze. W tym czasie cieszył się dużą popularnością wśród społeczności lokalnej, był sponsorowany przez firmy działające na ziemi leżajskiej, co dawało duże możliwości utrzymywania drużyny w wyższych klasach rozgrywkowych. Niestety w dalszej działalności Klubu, sytuacja znacząco się pogorszyła, na co miało wpływ bardzo wiele czynników, a obecnie drużyna występuje w klasie „0” Podokręgu Stalowa Wola.

Od 3 września 2021r. po wielu latach nastąpiła zmiana Zarządu Klubu. Głównym celem nowych Władz jest odbudowa wizerunku oraz ustabilizowanie sytuacji finansowej, organizacyjnej i sportowej Klubu, a przede wszystkim doprowadzenie drużyny do wyższej klasy rozgrywkowej.

Obecna sytuacja finansowa i organizacyjna Klubu jest bardzo trudna. Nowy Zarząd cały czas podejmuje szereg działań, które mają na celu poprawę i ustabilizowanie tej sytuacji i stworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju Klubu.

Aby w perspektywie móc wprowadzić Klub do wyższej klasy rozgrywkowej, potrzebne są środki finansowe, które pozwolą na długoterminowe plany i założenia.

Mając powyższe na uwadze, prosimy o wsparcie naszych działań. Deklarujemy, że każda wpłacona złotówka zostanie w pełni przeznaczona na działalność statutową i na rozwój Klubu.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 131

 
Dane ukryte
1 150 zł
 
Dane ukryte
1 010 zł
 
Dane ukryte
990 zł
 
Dane ukryte
650 zł
 
Dane ukryte
650 zł
 
Dane ukryte
610 zł
 
Dane ukryte
600 zł
 
Dane ukryte
550 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Lokalizacja

Sportowa 1, 37-300

Leżajsk, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

776 457 zrzutek

i zebrali

577 578 471 zł

A ty na co dziś zbierasz?