id: ctgzsa

Szlachetna Paczka od klubu i kibiców GKS Katowice

Szlachetna Paczka od klubu i kibiców GKS Katowice

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 240 zrzutek i zebrali 1 161 069 615 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" wraz z klubem GKS Katowice pragną, jak co roku, wesprzeć jedną z rodzin w ramach Szlachetnej Paczki. Tym razem organizujemy pomoc dla Pani Ani, jej męża i wnuków.


5 lat temu, w wieku zaledwie 29 lat, ich córka zmarła w wyniku nieprawidłowo zdiagnozowanej choroby wewnętrznej. Z racji tego, że ojciec dzieci został pozbawiony władzy rodzicielskiej, to dziadkowie stali się prawnymi opiekunami wnuków. Starają się zapewnić im ciepły dom, dobre wykształcenie i łatwiejszy start w dorosłość. Sytuacja finansowa rodziny jest trudna, z racji choroby pani Anny. Mimo iż rodzina została ciężko doświadczona przez los, sama angażuje się w pomoc innym ludziom, np. w ramach wolontariatu czy poprzez zwykłą pomoc w szkole.


Pan Mariusz jest po 2 zawałach i ciężkiej operacji serca, jednak pracuje i w miarę możliwości stara się dorabiać, biorąc dodatkowe zlecenia w pracy. Pani Anna zajmuje się domem i opieką nad dziećmi. Kornelia uczęszcza do szkoły średniej, jest ambitna i dobrze się uczy. Występuje w musicalach, uczy się grać na gitarze. Bogdan wykazuje, podobnie jak jego starsza siostra, zdolności artystyczne i jak większość chłopców w jego wieku - uwielbia grać w piłkę nożną.


Chcemy kolejny raz udowodnić, że jesteśmy w stanie sprawić, że czyjeś święta będą takie, jakie być powinny - bez zmartwień i smutku, a z masą radości i nadzieją na wejście w Nowy Rok z pozytywnym nastawieniem.


#calaGIEKSArazem

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 80

BS
Bartek
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KG
Kamil Gunia
19,64 zł
AR
arek
20 zł
AO
Mikołoj
40 zł
 
Dane ukryte
ukryta
TK
Koza
19,64 zł
SJ
Sooldier LGT
40 zł
NN
Nnn
5 zł
D1
DGF
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!