id: cucdpz

Zbiórka Dla Rodziny Marka Krzykacza Pawłowskiego oraz pomnik (nagrobek) na który zasłużył

Zbiórka Dla Rodziny Marka Krzykacza Pawłowskiego oraz pomnik (nagrobek) na który zasłużył

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
156 143 zł
z 100 000
156%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 980 651 zrzutek i zebrali 1 002 315 772 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • 24 stycznia 2020, akcja #ZłomNaWagęŻycia w Lidzbarku Welskim dla Julki Rówczyńskiej. Ta wypowiedź powinna zostać w naszych sercach na całe życie. Marek nie szukał poklasku za działalność charytatywna....


  "Dziękuję bardzo że zaprosiliście mnie na tą imprezę, na tą zbiórkę złomu. To Wam dzięki nie dla mnie, ja tu przyjechałem z serca" - Marek Krzykacz Pawłowski

    0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

#NieKupujKwiatow

Witamy, założycielem zbiórki jest grupa przyjaciół Marka i Edka z programu złomowisko.pl Ta sama grupa ludzi która zrobiła zbiórkę na protezę. To kilka słów wstępu. Właścicielem konta na zrzutka.pl jest Radosław Sendra, po wypłacie środków, przekaże je dla rodziny Marka.

Wszyscy znamy Marka Krzykacza Pawłowskiego był to wielki człowiek nie tylko swoją posturą ale także z wielkim sercem. Nigdy nie odmawiał pomocy potrzebującym. Nigdy nie było takiej sytuacji by powiedział "nie pojadę" "nie mam czasu". Nie ważne w jaka stronę kraju, on zawsze był. Mimo, że w domu nigdy się nie przelewało pomagał innym w potrzebie. Wraz z odejściem Marka z tego świata odeszło również utrzymanie dla rodziny. Janusz czyli syn jest już dorosły i zostaje głową rodziny, wierzymy że uda mu się zbudować szczęśliwy dom, zaopiekuje się mamą i bratem. Ale życie nie jest tak kolorowe jakby się wydawało. Gdy już emocje opadną pozostają tylko bieżące wydatki i zobowiązania. Głównym celem zbiórki jest zakup pomnika takiego na jaki zasłużył Marek, za pozostała sumę rodzina mogła by spłacić zobowiązania które do tej pory pokrywał nasz przyjaciel. Liczymy na dobre serca fanów Krzykacza. Pamiętajmy dobro wraca!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4830

AI
Arczi i Marta
1 500 zł
RM
ROBERT MASALSKI
1 100 zł
 
1 099 zł
DP
Damian Pakula
1 000 zł
SK
Strawiński Krzysztof
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MN
Manchesterowcy News / sztab WOŚP Manchester
500 zł
PA
Pawel
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 293

 
2500 znaków