Opis zrzutki

Zapraszamy Was do wsparcia naszego cyklicznego wydarzenia, Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który odbędzie się 12 czerwca 2022 roku.


Jak co roku w trakcie rajdu będzie można odwiedzić kilkanaście punktów w gminie Czernichów i Liszki, w których na uczestników będą czekać liczne atrakcje. Uczestnicy sami decydują które punkty odwiedzą, jak długo tam będą i jaką trasą do nich dotrą. Jak zawsze przydatna będzie nasza mapa: https://rowerowyczernichow.pl/mapa/


Można jechać solo, w parach, w grupie przyjaciół lub z rodziną. Można odwiedzić wszystkie punkty albo spędzić cały dzień w jednym wybranym. Można dopasować format rajdu do własnych preferencji. To czyni nasz rajd wyjątkowym!


W trakcie rajdu odbędzie się gra terenowa, w której udział jest dobrowolny. Udział w grze może wziąć każdy bez względu na wiek, indywidualnie, rodzinnie lub w grupie przyjaciół. Wystarczy odebrać w jednym z punktów startowych kartkę do zbierania pieczątek. Celem gry jest zebranie jak największej liczby pieczątek, które otrzymujecie za odwiedzenie punktów rajdu oraz wykonanie przygotowanych zadań w tych punktach. Najważniejsze, że nie ma limitu czasu.


Kwota zebrana w tej zrzutce zostanie przeznaczona na przygotowanie aplikacji, zestawy startowe dla uczestników oraz nagrody w konkursie. To co zostanie po organizacji rajdu przeznaczymy na działalność statutową Stowarzyszenia Rowerowy Czernichów.

 

Tak wyglądał rajd w 2021 roku: https://rowerowyczernichow.pl/rodzinny-rajd-rowerowy-2021/

i rok wcześniej: https://rowerowyczernichow.pl/zwiedzamy-gmine-czernichow-na-rowerze/ A jak będzie w 2022? To zależy również od Was :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

892 693 zrzutki

i zebrali

834 700 598 zł

A ty na co dziś zbierasz?