id: cv7yhu

Rodzinny Rajd Rowerowy 2022

Rodzinny Rajd Rowerowy 2022

Nasi użytkownicy założyli 978 709 zrzutek i zebrali 998 531 959 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zapraszamy Was do wsparcia naszego cyklicznego wydarzenia, Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który odbędzie się 12 czerwca 2022 roku.


Jak co roku w trakcie rajdu będzie można odwiedzić kilkanaście punktów w gminie Czernichów i Liszki, w których na uczestników będą czekać liczne atrakcje. Uczestnicy sami decydują które punkty odwiedzą, jak długo tam będą i jaką trasą do nich dotrą. Jak zawsze przydatna będzie nasza mapa: https://rowerowyczernichow.pl/mapa/


Można jechać solo, w parach, w grupie przyjaciół lub z rodziną. Można odwiedzić wszystkie punkty albo spędzić cały dzień w jednym wybranym. Można dopasować format rajdu do własnych preferencji. To czyni nasz rajd wyjątkowym!


W trakcie rajdu odbędzie się gra terenowa, w której udział jest dobrowolny. Udział w grze może wziąć każdy bez względu na wiek, indywidualnie, rodzinnie lub w grupie przyjaciół. Wystarczy odebrać w jednym z punktów startowych kartkę do zbierania pieczątek. Celem gry jest zebranie jak największej liczby pieczątek, które otrzymujecie za odwiedzenie punktów rajdu oraz wykonanie przygotowanych zadań w tych punktach. Najważniejsze, że nie ma limitu czasu.


Kwota zebrana w tej zrzutce zostanie przeznaczona na przygotowanie aplikacji, zestawy startowe dla uczestników oraz nagrody w konkursie. To co zostanie po organizacji rajdu przeznaczymy na działalność statutową Stowarzyszenia Rowerowy Czernichów.

 

Tak wyglądał rajd w 2021 roku: https://rowerowyczernichow.pl/rodzinny-rajd-rowerowy-2021/

i rok wcześniej: https://rowerowyczernichow.pl/zwiedzamy-gmine-czernichow-na-rowerze/ A jak będzie w 2022? To zależy również od Was :)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 11

PW
Paweł Wiejak
30 zł
MS
Magdalena Sobesto-Wiejak
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!