Pomoc dla OSA i Maćka po napadzie bandyckim
Pomoc dla OSA i Maćka po napadzie bandyckim
Aktualności1
-
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,23395706,atak-na-pikiete-przed-sejmem-jeden-z-dzialaczy-dotkliwie-pobity.html
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
To nietypowa zrzutka, ale powinna być priorytetowa dla NAS WSZYSTKICH. To zrzutka dla człowieka ulicznej opozycji Macieja Bajkowskiego, jednego z założycieli organizacji OSA, który został w nocy brutalnie pobity, stracił dwa zęby, obrabowano go z pieniędzy prywatnych i tych, które były przeznaczone na utrzymanie pikiety. Była to suma 6000 zł. Naszym obowiązkiem jest pomóc nie tylko w odzyskaniu pieniędzy potrzebnych do utrzymania pikiety, ale należy dać mu możliwość we wstawieniu implantów. Koszt jednego jest ok 5000 zł, a więc dwa zęby to 10000. Należy wesprzeć naszego przyjaciela, który od wielu miesięcy koczuje w namiocie pod Sejmem RP broniąc demokracji. Wierzę, że damy radę, bo jak nie my to kto? Dla niezorientowanych: (Obywatele Solidarni w Akcji), to grupa, która powstała, żeby wspierać i pomagać osoby i organizacje. Na stałej pikiecie. Od 16 grudnia 2016. 24 godziny na dobę. 7 dni w tygodniu. I pod Pałacem Prezydenckim, jako koalicjanci Obywateli RP. W każdą miesięcznicę smoleńską. Aby pokazać, że są obywatele, którzy się nie zgadzają na niszczenie wspólnego dobra. Aby pokazać, że nie wolno rujnować rzeczy wspólnej. Rzeczypospolitej.
Pomoc dla OSA i Maćka
tak trzymać!
PiS się kończy. Kąsajcie dalej
Od Macka dla Macka, trzymaj sie, dziekuje za walke w slusznej sprawie!
Życzę Maciejowi dużo zdrowia.