id: cv845t

Pomoc dla OSA i Maćka po napadzie bandyckim

Pomoc dla OSA i Maćka po napadzie bandyckim

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
19 460 zł 
z 16 000
121%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 917 152 zrzutki i zebrali 885 259 343 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,23395706,atak-na-pikiete-przed-sejmem-jeden-z-dzialaczy-dotkliwie-pobity.html
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

To nietypowa zrzutka, ale powinna być priorytetowa dla NAS WSZYSTKICH. To zrzutka dla człowieka ulicznej opozycji Macieja Bajkowskiego, jednego z założycieli organizacji OSA, który został w nocy brutalnie pobity, stracił dwa zęby, obrabowano go z pieniędzy prywatnych i tych, które były przeznaczone na utrzymanie pikiety. Była to suma 6000 zł. Naszym obowiązkiem jest pomóc nie tylko w odzyskaniu pieniędzy potrzebnych do utrzymania pikiety, ale należy dać mu możliwość we wstawieniu implantów. Koszt jednego jest ok 5000 zł, a więc dwa zęby to 10000. Należy wesprzeć naszego przyjaciela, który od wielu miesięcy koczuje w namiocie pod Sejmem RP broniąc demokracji. Wierzę, że damy radę, bo jak nie my to kto? Dla niezorientowanych: (Obywatele Solidarni w Akcji), to grupa, która powstała, żeby wspierać i pomagać osoby i organizacje. Na stałej pikiecie. Od 16 grudnia 2016. 24 godziny na dobę. 7 dni w tygodniu. I pod Pałacem Prezydenckim, jako koalicjanci Obywateli RP. W każdą miesięcznicę smoleńską. Aby pokazać, że są obywatele, którzy się nie zgadzają na niszczenie wspólnego dobra. Aby pokazać, że nie wolno rujnować rzeczy wspólnej. Rzeczypospolitej.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 293

preloader

Komentarze 25

 
2500 znaków