Daj nadzieję po pożarze - zbuduj nowy dom!
Daj nadzieję po pożarze - zbuduj nowy dom!
Opis zrzutki
Witam, nazywam się Angelika i założyłam tą zbiórkę by pomóc moim dziadkom wrócić "do siebie".
25 listopada rano, gdy się obudzili poczuli dym, który bardzo szybko zamienił się w ogień. Uciekli tak jak stali, w ciapach, piżamach. Część domu spłonęła razem z ich dobytkiem. Uszkodzenia są znaczne i niestety remont jest zbyt kosztowny i przekracza nasze możliwości finansowe i dlatego chcemy w jego miejsce postawić mały domek modułowy. Pokój, kuchnia, łazienka. Małe ale własne. By ostatnie lata życia przeżyli godnie i u siebie, tak jak tego chcą. Pieniądze z ubezpieczenia pokryją część jego kosztu a resztę musimy dozbierać.
Obecnie mieszkają z nami i mają wszystko co potrzeba, ale bardzo chcą wracać.
Pomóżcie nam spełnić marzenie moich dziadków.
Za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy.