id: cvpux3

Respirator dla Podhalańskich Zespołów Ratownictwa Medycznego

Respirator dla Podhalańskich Zespołów Ratownictwa Medycznego

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
51 100 zł 
z 60 000
85%
zakończona 15.05.2020r
303 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele!

Trudno przejść obojętnie obok tego co się dzieje wokół nas w związku z pandemią SARS CoV-2.

Z wirusem walczy już praktycznie każdy kraj , w tym najbardziej dotknięta zakażeniami Europa. Każdy kraj już przedsięwziął, lub jest w trakcie organizacji działań które mają spowolnić rozprzestrzenianie wirusa– tak aby nie załamać systemu opieki zdrowotnej. Niezależnie polskie placówki medyczne przygotowują się na najgorsze scenariusze. Niestety nie jest to proces ani łatwy, ani tani a potrzeby z tym związane są ogromne. Dochodzi tutaj również ogromna presja czasu.

To właśnie my- ratownicy medyczni jesteśmy w stałym kontakcie z ordynatorem Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, jak również z Dyrekcją Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im.Jana Pawła II w Nowym Targu.

W tym ciężkim czasie, cała Służba Zdrowia walczy z niedoborem praktycznie każdego rodzaju sprzętu i środków ochrony osobistej pracowników.

Otwieramy zbiórkę na zakup niezbędnego respiratora oraz giętkiego fiberoskopu do bezpiecznej intubacji,diagnostyki i leczenia pacjentów z niewydolnością oddechową .

Wszystkie środki, które będą ją zasilać przeznaczamy na doposażenie Ratowników i Lekarzy Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego w Nowym Targu w w\w sprzęt a także , maski, gogle, odzież ochronną czy środki dezynfekujące.

Wszystkich Was prosimy o wsparcie Zbiórki dobrowolną wpłatą ,która pomoże nam wygrać tą walkę.. Wierzymy, że razem z Waszą pomocą możemy wygrać tą walkę i znów wrócić do normalnego- wolnego od epidemi świata.

Ratownicy Medyczni Michał Ścisłowicz ,Adam Chramiec, Bożena Kułach

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 303

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

895 122 zrzutki

i zebrali

840 033 238 zł

A ty na co dziś zbierasz?