id: cvsu54

Dynów Biega - Bieg Mikołajkowy dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

Dynów Biega - Bieg Mikołajkowy dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 330 zł
z 10 000
13%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 150 zrzutek i zebrali 1 064 277 037 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest specjalistyczną organizacją, działającą na terenie województwa podkarpackiego. Zajmuje się opieką domową dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi schorzeniami. W zakres naszej działalności wchodzą:

Domowa Opieka Hospicyjna – chore dziecko przebywa w swoim domu; Hospicjum Stacjonarne – całodobowa opieka nad dzieckiem w naszym ośrodku;

Hospicjum Perinatalne – konsultacje z lekarzem, opieka psychologiczna, duchowa, a także wsparcie w żałobie oferowana najbliższej rodzinie;


f76075471147fefa.jpeg


Grupa Wsparcia dla Rodziców w żałobie – zapewnienie wsparcia psychologicznego oraz duchowego na każdym etapie żałoby;

Dodatkowo Fundacja prowadzi Regionalną Placówkę Opiekuńczo-Terapeutyczną "Tęczowy Domek" – przebywają w niej dzieci kierowane przez Sąd, które ze względu na stopień niepełnosprawności nie mogą przebywać w Domu Dziecka lub innej placówce opiekuńczej.


b500b8b4f3c8bba5.jpeg


NAJWAŻNIEJSZE JEST DZIECKO!


Z okazji Mikołajek otwórzmy swoje serca i podarujmy od siebie prezenty dla Małych Podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Niech ten dzień w którym św. Mikołaj rozdaje upominki będzie okazją dla nas na zostanie „Mikołajami” i niesienia pomocy Najmniejszym.


f639d8b5829b0f33.jpegJeśli chcesz zostać św. Mikołajem pomóż wpłacając dobrowolną kwotę na tej stronie. Całość zebranych pieniędzy trafi do Małych Podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci, a my będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc nawet to najmniejszą.

 

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi” JP II


Materiał Aktualności TVP3 Rzeszów z Biegu Mikołajkowego w 2019 roku.Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 20

MP
Magda Paściak
300 zł
RJ
Rafał J
100 zł
GK
Grzegorz Kaniewski
100 zł
AP
Andrzej Polewka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
EH
Ewa Hadam
100 zł
Sławek
70 zł
EM
Ewelina Bibi Oli Robert
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AG
Agacia
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!