id: cwbv5t

Skradziony sprzęt barmański

Skradziony sprzęt barmański

14 729 zł z 30 000 zł
49%
zakończona 23.05.2020r
138 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Bartek to barman o ogromnej pasji i talencie. Ukończył kurs barmański w 2002 roku, a dosłownie 6 lat później został finalistą mistrzostw świata Flair w Puerto Rico!

u7de7121dd3a38e7.jpeg

Jego pokazy podziwiały tysiące osób. Każdy, kto widział Bartka w akcji, był pod ogromnym wrażeniem. Przepyszne, wyrafinowane koktajle na długo pozostają w pamięci. Od 12 lat prowadzi firmę Cocktail Baazar zajmującą się profesjonalną obsługą eventów firmowych, wesel i innych imprez okolicznościowych. Sam buduje swoje mobilne bary oraz szkoli młodych adeptów sztuki barmaństwa. Jego pozytywny charakter i charyzma wielokrotnie zamieniały zwykłe współprace w wieloletnie przyjaźnie.

tc7bdadb6c8f2018.png

Gdy w lutym tego roku podjęliśmy decyzję o spełnieniu marzeń i otwarciu własnego cocktail baru, nie spodziewaliśmy się co spotka Bartka 17 kwietnia…

W środku nocy ukradziono nowego busa, który był jedynym środkiem transportu w firmie. Policja nie znalazła żadnych śladów, a obecny nakaz noszenia maseczek i rękawiczek ułatwił złodziejom pełną anonimowość.

W samochodzie znajdywał się cały sprzęt barmański, bar do obsługi oraz bar do pokazów flair. W ciągu jednej nocy Bartek stracił całe zaplecze niezbędne do wykonywania swojej pracy....

l9739bf58fc71d9e.jpegW dobie koronowirusa to dla niego podwójne nieszczęście, ponieważ w okresie pandemii najbardziej ucierpiała branża rozrywkowa i gastronomiczna. Odwołano wiele imprez, co wiąże się z brakiem zleceń dla firmy, a tym samym z brakiem dochodu. Kradzież sprzętu uniemożliwia odbicie się po zakończeniu społecznej kwarantanny i wrócenie na właściwy tor.

Nie pozwólmy, aby wiele lat doświadczenia i zaangażowania Bartka zaprzepaściło jedno niefortunne zdarzenie!

m39f3e96d3d67b24.jpeg

m335a0838bbf78c5.jpeg

W tym roku Bartek wszystkie oszczędności zainwestował w spełnienie największego marzenia: otwarcia własnego Cocktail Baru, gdzie chciałby dalej dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Niestety, koronawirus obecnie zatrzymał i to marzenie, bo cała branża gastronomiczna stoi w miejscu. Otwarcie planowaliśmy w kwietniu, ale póki co nie możemy tego zrobić. To sprawia, że opłacamy wszystkie rachunki za miejsce, które nie zarabia ani złotówki. Na tę chwilę nikt nie wie, kiedy to się zmieni.

Do spłacenia pozostaje kilkuletni kredyt zaciągnięty na zakup busa, który nie został w tym roku ubezpieczony (AC) z powodu braku zleceń spowodowanych ogólnopolską kwarantanną i odwołaniem imprez.

Zdajemy sobie sprawę, że bez narzędzi pracy, czyli mobilnego baru oraz sprzętu barmańskiego, nie będziemy w stanie zarobić na spłatę kredytu i zakup nowego busa, który umożliwi normalne funkcjonowanie firmy....


Jako wieloletni współpracownik Bartka i osoba, która dzięki niemu zdobyła ogromną wiedzę w swoim zawodzie oraz możliwość pracy zgodnie ze swoją pasją, zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc!

Pomóżmy w odkupieniu sprzętu barmańskiego oraz zdobyciu środków na zbudowanie nowych mobilnych barów. To pozwoli powrócić do branży i podjąć nowe zlecenia, gdy sytuacja w kraju się unormuje. Boimy się, że może nie być już do czego wracać…

Karolina

uf88ab27d001881a.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 138

 
Dane ukryte
10 zł
MM
Mariusz Malinowski
10 zł
 
Dane ukryte
200 zł
EF
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
AP
Aleksander Pięt
200 zł
GC
Gabriela Czudowska
50 zł
M
Marlena
50 zł
RU
Rafał Utrata
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

739 737 zrzutek

i zebrali

523 196 420 zł

A ty na co dziś zbierasz?