id: cwhbxv

Świąteczny Turniej Charytatywny na Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

Świąteczny Turniej Charytatywny na Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
32 508 zł 
z 10 000 zł
325%
zakończona 20.01.2020r
124 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Niesamowite chwile podczas wczorajszych streamów u pOwP YouTube oraz Blackluk YouTube. Kilka tysięcy odsłon po niecałym dniu. Koniecznie zobaczcie, linki w komentarzu.
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomysł na tą zrzutke przyszedł wraz z zbliżającą się magią Świąt Bożego Narodzenia. Zajmujemy się organizacją turniejów w mobilną grę Clash Royale. Jest nas tak dużo, że chcemy pokazać nasza siłę i rozegrać charytatywny turniej a całość ze zbiórki przekazać na Fundacje Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Warszawskie Hospicjum dla Dzieci opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi w ich własnych domach. Rejonem działania WHD obejmuje Warszawę i jej okolice w promieniu do 100 km. Domowa opieka jest alternatywą dla pobytu w szpitalu. Dzięki wsparciu darczyńców Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci pomaga dzieciom spędzić najtrudniejsze chwile, związane z chorobą i umieraniem, w przyjaznym i bezpiecznym środowisku rodzinnego domu, w otoczeniu kochającej rodziny, wśród ulubionych zabawek. Zespół WHD wie, jak opanować ból i zmniejszyć cierpienie. Dzięki temu ostatni okres życia dziecka może być przeżyty z godnością. Hospicjum oferuje pomoc medyczną, psychologiczną, socjalną i duchową. Dostarcza bezpłatnie niezbędny w domowej opiece nad dzieckiem sprzęt medyczny (łóżko, ssak, asystor kaszlu itp.). Rodzice nie ponoszą żadnych kosztów związanych z opieką paliatywną nad ich dzieckiem, a w sytuacjach kryzysowych, na wniosek zatrudnionych w Fundacji WHD pracowników socjalnych wypłacane są zasiłki celowe na zakup np. żywności, opału lub na wykonanie doraźnych adaptacji i remontów w miejscu zamieszkania dziecka. Działalność Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci możliwa jest dzięki wsparciu wielu ludzi, firm i instytucji, którym nie jest obojętny los ciężko chorych dzieci, oraz dzięki 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Więcej o działalności WHD na stronie www.hospicjum.waw.pl oraz na Facebooku https://www.facebook.com/FundacjaWHD Mamy nadzieję, że ta zbiorka wpisana w okres świąteczny, zaczaruje nas wszystkich dobrocią serca oraz przekroczy nasze najśmielsze oczekiwania. Aby o tym wydarzeniu dowiedziało się jak najwięcej osób, z własnych pieniędzy zareklamujemy Świąteczny Turniej Charytatywny na bilbordach, które pokażą się w Warszawie w drugiej połowie listopada. Transmisja rozgrywek odbędzie się 22.12.2019 na pOwP YouTube, start godzina 16.00. Wszystkie informacje o turnieju znajdziesz na www.grandzonegaming.com. Mamy nadzieje zobaczyć Was wszystkich oglądających zmagania najlepszych graczy z Polski. Zachęcamy do wpłat, nawet najniższa kwota ma znaczenie. Prosimy również o udostępnianie zrzutki w mediach społecznościowych. Dziękujemy ❤❤❤❤

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 124

B-
blackluk - Społeczność COC
SC
społeczność cr
4 800 zł
PC
Społeczność CR
4 500 zł
B-
blackluk
4 200 zł
JN
Janek, Nella, Bianka, Max
2 000 zł
ND
Witcher Valhalla PL
1 000 zł
SA
Domin
500 zł
OP
Od Polskiej Społeczności Brawl Stars
500 zł
SM
SmileX
500 zł
WW
400 zł
Zobacz więcej

Komentarze 27

 
2500 znaków
 • B-
  blackluk - Społeczność COC

  Pozdrowienia od społeczności Clash of Clans

  4 300 zł
 • B-
  blackluk - Społeczność COC

  Społeczność Clash of Clans Pozdrawia

  4 300 zł
 • Patryk Sobczyński

  Organizuję zbiórkę na rzecz pomocy strażakom w Australii. Jeśli ktos chcialby pomóc, z góry bardzo dziękuję.
  ID: bby27v

 • Kamil Lewandowski

  BAAAAAARDZO POZYTYWNA ZBIÓRKA NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Idzie dobrze, bo już mamy na koncie 570 złotych i już 9 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • B-
  blackluk

  I transza wpłata od społeczności Clash of Clans

  4 200 zł
 • Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

865 716 zrzutek

i zebrali

767 837 393 zł

A ty na co dziś zbierasz?