id: cwhbxv

Świąteczny Turniej Charytatywny na Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

Świąteczny Turniej Charytatywny na Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
32 508 zł 
z 10 000
325%
zakończona
20.01.2020r
124
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 913 811 zrzutek i zebrali 877 442 781 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Niesamowite chwile podczas wczorajszych streamów u pOwP YouTube oraz Blackluk YouTube. Kilka tysięcy odsłon po niecałym dniu. Koniecznie zobaczcie, linki w komentarzu.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomysł na tą zrzutke przyszedł wraz z zbliżającą się magią Świąt Bożego Narodzenia. Zajmujemy się organizacją turniejów w mobilną grę Clash Royale. Jest nas tak dużo, że chcemy pokazać nasza siłę i rozegrać charytatywny turniej a całość ze zbiórki przekazać na Fundacje Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Warszawskie Hospicjum dla Dzieci opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi w ich własnych domach. Rejonem działania WHD obejmuje Warszawę i jej okolice w promieniu do 100 km. Domowa opieka jest alternatywą dla pobytu w szpitalu. Dzięki wsparciu darczyńców Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci pomaga dzieciom spędzić najtrudniejsze chwile, związane z chorobą i umieraniem, w przyjaznym i bezpiecznym środowisku rodzinnego domu, w otoczeniu kochającej rodziny, wśród ulubionych zabawek. Zespół WHD wie, jak opanować ból i zmniejszyć cierpienie. Dzięki temu ostatni okres życia dziecka może być przeżyty z godnością. Hospicjum oferuje pomoc medyczną, psychologiczną, socjalną i duchową. Dostarcza bezpłatnie niezbędny w domowej opiece nad dzieckiem sprzęt medyczny (łóżko, ssak, asystor kaszlu itp.). Rodzice nie ponoszą żadnych kosztów związanych z opieką paliatywną nad ich dzieckiem, a w sytuacjach kryzysowych, na wniosek zatrudnionych w Fundacji WHD pracowników socjalnych wypłacane są zasiłki celowe na zakup np. żywności, opału lub na wykonanie doraźnych adaptacji i remontów w miejscu zamieszkania dziecka. Działalność Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci możliwa jest dzięki wsparciu wielu ludzi, firm i instytucji, którym nie jest obojętny los ciężko chorych dzieci, oraz dzięki 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Więcej o działalności WHD na stronie www.hospicjum.waw.pl oraz na Facebooku https://www.facebook.com/FundacjaWHD Mamy nadzieję, że ta zbiorka wpisana w okres świąteczny, zaczaruje nas wszystkich dobrocią serca oraz przekroczy nasze najśmielsze oczekiwania. Aby o tym wydarzeniu dowiedziało się jak najwięcej osób, z własnych pieniędzy zareklamujemy Świąteczny Turniej Charytatywny na bilbordach, które pokażą się w Warszawie w drugiej połowie listopada. Transmisja rozgrywek odbędzie się 22.12.2019 na pOwP YouTube, start godzina 16.00. Wszystkie informacje o turnieju znajdziesz na www.grandzonegaming.com. Mamy nadzieje zobaczyć Was wszystkich oglądających zmagania najlepszych graczy z Polski. Zachęcamy do wpłat, nawet najniższa kwota ma znaczenie. Prosimy również o udostępnianie zrzutki w mediach społecznościowych. Dziękujemy ❤❤❤❤

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 124

preloader

Komentarze 27

 
2500 znaków
 • B-
  blackluk - Społeczność COC

  Pozdrowienia od społeczności Clash of Clans

  4 300 zł
 • B-
  blackluk - Społeczność COC

  Społeczność Clash of Clans Pozdrawia

  4 300 zł
 • Patryk Sobczyński

  Organizuję zbiórkę na rzecz pomocy strażakom w Australii. Jeśli ktos chcialby pomóc, z góry bardzo dziękuję.
  ID: bby27v

 • Kamil Lewandowski

  BAAAAAARDZO POZYTYWNA ZBIÓRKA NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Idzie dobrze, bo już mamy na koncie 570 złotych i już 9 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • B-
  blackluk

  I transza wpłata od społeczności Clash of Clans

  4 200 zł