id: cx8s6m

Wakacje dla mojej dziewczyny po próbie samobójczej

Wakacje dla mojej dziewczyny po próbie samobójczej

Nasi użytkownicy założyli 1 068 528 zrzutek i zebrali 1 165 607 954 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam serdecznie.

Celem tej zrzutki jest sfinansowanie wakacji dla mnie i mojej dziewczyny która przeszła próbę samobójczą i straciła sens życia. Jej rodzina całkowicie się od niej odcięła i swoimi zachowaniami i działaniami doprowadziła prawie do tragedii. Moja dziewczyna Gosia jest wspaniałą osobą bardzo wrażliwą, pomogła by każdemu w potrzebie, w zamian oczekuje tylko żeby jej rodzina ją kochała, ale na to nie może już liczyć.

Nie mogąc pogodzić się z tą sytuacją próbowała odebrać sobie życie podcinając żyły, na szczęście w ostatniej chwili udało się ją uratować.

Jej marzeniem zawsze było pojechać ze mną na upragnione wakacje (nigdy nie leciała samolotem i nie była za granicą) ponieważ pochodzi z biedniejszej rodziny której nie było stać, jej tata umarł jak była dzieckiem, a mama popadła w alkoholizm, trafiła do domu dziecka i rodziny zastępczej, a następnie pod opiekę wzięła ją jej babcia która się nad nią znęcała i która doprowadziła do tej sytuacji.

Cel zrzutki nie jest pierwszej potrzeby, lepiej jak darczyńca wspomoże osoby które pilnie tej pomocy potrzebują, po prostu chciałbym żeby moja dziewczyna znowu zaczęła się uśmiechać i odnalazła sens życia, nasze wspólne wakacje są jej największym marzeniem.

Każdemu darczyńcy dziękuje z całego serca.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!