id: cxm542

Mapa Wiedzy - projekt społeczny, którego jeszcze nie było.

Mapa Wiedzy - projekt społeczny, którego jeszcze nie było.

Nasi użytkownicy założyli 916 394 zrzutki i zebrali 883 223 354 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo!

Jako projekt społeczny pragniemy stworzyć rozwiązanie, które będzie darmowe i dostępne dla wszyskich bez wyjątku. Pokrycie wszystkich kosztów jest niestety bardzo trudne, dlatego nasza drużyna zdecydowała się założyć zbiórkę.


Co to jest Mapa Wiedzy?

Mapa Wiedzy, to jedyny taki projekt społeczny w Polsce. Chcemy stworzyć platformę, która połączy uczniów szkół średnich i podstawowych z instytucjami publicznymi. W prosty i intuicyjny sposób zaprezentuje im wydarzenia edukacyjne, dzięki którym będą mogli rozwinąć swoje umiejętności, zdobyć punkty rekrutacyjne, a nawet dostać się na studia!

Nasz projekt, to nie tylko aplikacja. Naszym celem jest również zmotywowanie młodzieży do zadbania o swoją przyszłość. Chcemy pokazać, że nauka może być łatwa, przyjemna oraz skuteczna. Dlatego założyliśmy grupę na Facebooku, która ma pomóc uczniom we wzajemnej motywacji!


Ważna jest dla nas komunikacja, z tego powodu, przez cały czas trwania projektu przeprowadzać będziemy ankiety, żeby wiedzieć, czego potrzebują beneficjenci naszego projektu.


Dlaczego powstała Mapa Wiedzy?

Jako grupa ambitnych licealistów od zawsze szukaliśmy dodatkowych możliwości rozwoju. Szybko zauważyliśmy, że podawane przez szkołę informacje, na temat określonych wydarzeń edukacyjnych, często bywają niepełne lub nawet się o nich nie wspomina. Zauważywszy ten problem, wpadliśmy na pomysł. Co jakby zebrać wszystkie informacje o konkursach i zajęciach w jednym miejscu? Tak narodził się pomysł na Mapę Wiedzy.

Aktualnie celem Mapy Wiedzy nie jest tylko ułatwienie dostępu do informacji, ale również zapewnienie rzetelnej i aktualnej bazy danych.


Zwolnieni z teorii

Działamy w ramach Zwolnieni z Teorii — olimpiady, która angażuje młodych ludzi w tworzenie projektów społecznych i rozwiązywanie problemów.


Nasz zespół.

Od uczniów, dla uczniów.


Nasz zespół to sześcioosobowa grupa ambitnych uczniów z Liceum Ogólnokształcącego nr IX im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu oraz Liceum Ogólnokształcące nr XI im. Stanisława Konarskiego we Wrocławiu. Członkowie naszego zespołu:

  • Michał Płócienniczak — uczeń LO IX, człowiek orkiestra, kierownik projektu. Odpowiada za organizację całego naszego projektu, a także stworzenie aplikacji.
  • Oliwia Szymczak — uczennica LO XI, to ona wpadła na pomysł stworzenia Mapy Wiedzy. Odpowiada za to, aby naszym projekcie słychać było w mediach.
  • Julia Kornaćkyj — uczennica LO XI, zajmuje się zbieraniem potrzebnych informacji do późniejszych tekstów, wywiadów potrzebnych do wykonania naszego projektu.
  • Julia Grzegorek - uczennica LO IX, jest odpowiedzialna za zarządzanie i tworzenie treści na naszym TikToku.
  • Martyna Mielczarek - uczennica LOIX, odpowiada za pisanie artykułów na naszego bloga oraz zgłębiania informacji o najnowszych metodach nauki.
  • Szymon Tyliński - uczeń LO IX jego zadaniem jest wsparcie techniczne całego zespołu.


Na jaki cel przeznaczymy podarowane przez Państwa fundusze?

- opłacenie domen i hostingu,

- kampanie marketingowe w social media,

- utrzymanie aplikacji (bazy danych, image storage, licencje na oprogramowanie)


Więcej informacji na temat naszego projektu znajdziecie państwo na naszej stronie:

mapawiedzy.pl


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!