id: cyapmp

Na godne życie Azy

Na godne życie Azy

Nasi użytkownicy założyli 1 016 562 zrzutki i zebrali 1 065 099 306 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Udało się! Wątroba uratowana!
  image

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Hej, to znowu ja

Życie pisze różne scenariusze. Chyba lubi takie, w których jest duża ilość scen płaczu ze mną w roli głównej.

To miał być dzień jakich wiele. Babcia jedzie na śląsk pomóc wujkowi w remoncie, Aza zostaje pod moją opieką na kilka dni. Jak zawsze bawiłyśmy się w ogrodzie. Nagle przystanęła i aż usiadła. Zaczęły się wymioty, raz za razem. Sekundę później leżała na ziemi nieprzytomna. Udało mi się ją ocucić, ale nie miała siły wstać, ledwo podnosiła głowę. Szybki telefon do weta i jedziemy na złamanie karku. Na miejscu, po wielu badaniach, okazuje się, że wszystkiemu winne są lata nieprawidłowego żywienia (kto ma babcię ze wsi wie jak trudno przekonać starszą osobę do swoich racji).

Doszło do ostrego zatrucia + zapalenie żołądka. Gdyby nie moja szybka reakcja prawdopodobnie by nie wyszła z tego żywa. Obecnie jest na lekach, przed chwilą skończyła brać antybiotyk. Czeka nas przynajmniej miesiąc leczenia zmasakrowanej wątroby (wyniki poniżej), potem kontrolne badania i zobaczymy co dalej.

Babcię po powrocie postawiłam przed faktem dokonanym, Aza tymczasowo jest u mnie, ale będę próbować zabrać ją na stałe (jeśli sposób w jaki babcia ją żywi się nie zmieni, a na 95% tak będzie, następny raz ją zabije). Syfne resztki zostały zamienione na Purizona, którego je ze smakiem.

Niestety chwilę przed jej leczeniem opłaciłam badania swojej kotki, więc musiałam się zapożyczyć. Teraz pasowałoby oddać pieniądze a ja nie mam z czego. Sprzedaję wszystko co mam na Vinted: https://www.vinted.pl/member/1610534-harleywolf

Wstyd mi, że dochodzi do tej sytuacji po raz kolejny, ale błagam o pomoc.ye56adce2f2596f6.jpegbb23fbc5acf2333d.jpegv5c41ddfc670e9b2.jpegle0b525e0387fbbe.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
BB
Jakub Bojanowski
20 zł
 
Dane ukryte
5 zł
AG
Agnieszka
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!