id: cyg8n9

Pomóż nam dokończyć budowę Antipop Records!

Pomóż nam dokończyć budowę Antipop Records!

7 652 zł z 10 000 zł
76%
zakończona 06.03.2021r
68 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

  • Udało nam się już dzięki Wam zebrać 64% celu, ale to nie wszystko: odezwał się do nas Mateusz Kędziora, postanowił nam oddać sporo paneli binarnych ze sklejki zupełnie za darmo, które już zamontowaliśmy na jednej ścianie. Dziękujemy Wam i wielka piona dla Matiego :) Co prawda nie mieliśmy ustawionej na zrzutce nagrody "podaruj nam parędziesiąt paneli z binarnym wzorem, a otrzymasz darmową nagrywkę", ale wydaje nam się, że taka nagroda jest jak najbardziej na miejscu. Oprócz tego świetnego newsa, jest jeszcze kolejny. Trójmiejska encyklopedia muzyczna ogłosiła nowe wydawnictwo Alfah Femmes najlepszą trójmiejską płytą 2020. Część utworów z tej płyty produkował i miksował Oskar. Gratuluję i mam nadzieję na to że uda nam się wyprodukować wiele kolejnych świetnie brzmiących płyt. Na ich fanpage'u możecie zamówić winyla :) Jeszcze raz dzięki za pomoc i działamy dalej!u9df448303be16f5.jpegi26be2f1f06b713d.jpeg

    Czytaj więcej
  • Prawie skończyliśmy połowę live roomu, zbudowaliśmy fajny bass trap (w rogu po lewej, za deskami), w ścianie którą widzicie są też już położone kable i zamontowane gniazdka. Stelaż na kolejnej ścianie również jest już częściowo gotowy. Dzięki Waszej pomocy możemy działać cały czas i bez zastanawiania się czy wziać 15 kątowników czy 30, bo są po dwa pięćdziesiąt. 😃 Mamy już uzbierane prawie 50% celu, wciąż jestem zaskoczony jak dużo kasy udało się nam uzbierać w tak krótkim czasie. Dziękujemy Wam za pomoc! Jeszcze w sobotę wydawało nam się że uzbieraliśmy górę pieniędzy i spokojnie uda nam się skończyć za to reżyserkę, ale potem pojechaliśmy do Castoramy 3 razy i wydaliśmy prawie 1000zł. Pewnie zastanawiacie się: "NA CO MOŻNA WYDAĆ TYLE SIANA??". My też się nad tym zastanawiamy patrząc na nasze wydatki z ostatnich 8 miesięcy, dlatego mam zamiar wrzucić dokładne rozliczenie zbiórki razem z paragonami. Będziemy mogli wtedy się wspólnie dziwić, że da się wydać tyle kasy na same wkręty do drewna.kaa3e76cde0c4075.jpegxb9c01e27e3f5171.jpeg

    Czytaj więcej
  • Nie spodziewaliśmy się że uda nam się uzbierać prawie 40% celu w tak krótkim czasie. Dziękujemy za pomoc, dzięki Wam będziemy mogli teraz kupić mnóstwo materiałów. Jeszcze wiele pracy przed nami więc bedzie ekstra jezeli udostępnicie zbiórkę albo wpłacicie piątaka :)    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


KIM JESTEŚMY?

Cześć, jestem Mateusz i razem z Oskarem budujemy w Gdyni studio nagraniowe Antipop Records od czerwca 2020 roku. Jestem perkusistą i gitarzystą, a Oskar jest realizatorem nagrań i basistą. Od blisko 15 lat kolekcjonujemy sprzęt do realizacji nagrań, ale zawsze brakowało nam miejsca, w którym moglibyśmy się naprawdę realizować i tworzyć świetne nagrania, zarówno nasze jak i innych zespołów.


POCZĄTKI

Kiedy znaleźliśmy pomieszczenie do remontu, w którym moglibyśmy zbudować własne studio, nie wahaliśmy się ani chwili. Perspektywa remontu nas nie przerażała, bo aktywnie szukaliśmy takiego miejsca od ponad roku. Wysłaliśmy w sumie ponad 400 maili do różnych firm i instytucji, przejrzeliśmy niezliczoną liczbę ogłoszeń i zawsze spotykaliśmy się z odmową. Znalezienie idealnego miejsca na studio lub salkę prób jest naprawdę trudne. Zupełnie nie zdawaliśmy sobie jednak sprawy z tego, jak wiele wysiłku, czasu i pieniędzy ten remont będzie wymagał. Napotkaliśmy wiele niespodziewanych przeszkód, ale postawieni przed wyborem - robimy coś żmudnego i ciężkiego, czy rezygnujemy? - zawsze wybieraliśmy pierwszą opcję, bo przyświecał nam jeden cel - stworzenie Antipop Records.


DLACZEGO POTRZEBUJEMY POMOCY?

Postanowiliśmy poprosić Was o pomoc, ponieważ wydaliśmy do tej pory wielokrotnie więcej oszczędności niż początkowo przewidywaliśmy, aż dotarliśmy do momentu w którym zupełnie się wyczerpały. Chcielibyśmy dokończyć to jak najszybciej, ale nie jesteśmy w stanie z własnych środków kupić tyle materiałów, aby pracować nad budową bez przestojów. Pandemia również miała negatywny wpływ na nasz wspólny budżet.


FILM

Nagraliśmy film pokazujący historię tego miejsca, ponieważ byliśmy pewni, że sam tekst nie będzie w stanie oddać tego jak długą przebyliśmy już drogę. Możecie zobaczyć go tutaj: https://youtu.be/AZhuEPOJCb0


PS Nazwa studia pochodzi od pewnej płyty z 1999 roku, na której bas był ważniejszym elementem niż na ogół w muzyce gitarowej.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 68

WK
Kapitan Dzik
600 zł
KK
Habababa
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
SK
Stanisław Kempisty
500 zł
J
Jeżu
300 zł
C
Charlie
300 zł
LK
Lidia Konkel
300 zł
KN
Krzysztof
200 zł
B
BeataHenryk
200 zł
K
Kubusiowa
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej
Podziękowania w formie pisemnej i filmowej

Wyślemy Ci pisemne podziękowania i nakręcimy film w którym wymienimy wszystkich wspierających.

rozwiń

wybrano 5 razy

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Cegiełka na ścianie z Twoim imieniem i nazwiskiem + nagroda z poprzedniego progu

Na jednej ze ścian umieścimy napisy z imionami i nazwiskami wspierajcych.

rozwiń

wybrano 26 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Zaproszenie do studia + nagrody z poprzednich progów

Zaprosimy Cię na kawę do studia i może coś pogramy?

rozwiń

wybrano 13 razy

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Młotek z wygrawerowanymi podziękowaniami + nagrody z poprzednich progów

Jako że młotek jest bardzo istotnym elementem towarzyszącym nam od samego początku (kiedy nic nie było w stanie rozwiązać problemu, zawsze z pomocą przychodził młotek), oferujemy Ci młotek z wygrawerowanymi podziękowaniami.

rozwiń

wybrano 5 razy

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Miks Twojego utworu, podziękowania w formie pisemnej i filmowej, zaproszenie do studia

Oskar zmiksuje Twój jeden utwór przy użyciu profesjonalnego sprzętu, wypracowanych przez lata umiejętności oraz jego wprawnego ucha :)

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Dzień nagrań w Antipop

Otrzymasz dzień nagraniowy w Antipop Records z Oskarem w roli realizatora.


NAGRODA SPECJALNA: Pierwsza osoba która wybierze tę nagrodę otrzyma młotek który kupiliśmy pierwszego dnia remontu i który towarzyszył nam przez ten cały czas. Bez niego ten projekt nigdy nie miałby szans na dokończenie.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

723 240 zrzutek

i zebrali

500 036 969 zł

A ty na co dziś zbierasz?