id: cygcrx

Serwis WWW - darmowa cyberochrona dla wszystkich

Serwis WWW - darmowa cyberochrona dla wszystkich

Opis zrzutki

Planujemy wykonać małą rewolucję na rynku cybersecurity i umożliwić darmową obronę przed cyberprzestępcami wszystkim firmom na równych zasadach, bez względy na zasobność portfela.

O nas

Jesteśmy grupą specjalistów fanatyków, zajmujących się cyberbezpieczeństwem.

Od wieli lat pomagamy firmom z całego świata rozwiązywać problemy związane z cyberryzykiem, poprawiając poziom ich zabezpieczeń. Zajmujemy się również tzw. Informatyką śledczą. Pomagamy organom ścigania zbierać dowody cyberprzestępstw oraz ścigać osoby za nie odpowiedzialne.

Jesteśmy wspierani przez security providera DATAway (http://dataway.pl) , który zgodził się wesprzeć nas technologicznie w budowie opisanego rozwiązania.

Cel projektu

W ostatnich latach zaobserowany został znaczny wzrost cyberprzestępstw. Obecnie ataki w ponad 90% mają cel rabunkowym. Ofiarami ataków są już nie tylko duże finansowe korporacje, ale również małe firmy od których znacznie łatwiej wykraść dane. Po wejściu w życie nowej dyrektywy GDPR, tzw. RODO, również dane (już nie tylko pieniądze) stały się znakomitym kąskiem dla cyberprzestępców. Kary które można nałożyć na przedsiębiorcę z uwagi na tzw. „brak należytej staranności w zabezpieczeniu przetwarzanych danych” często skutkują wymuszeniem okupu i wyciszeniem sprawy.

Po rozmowach z naszymi klientami doszliśmy do wniosku, że firma nie posiadająca wyspecjalizowanego zespołu technicznego zajmującego się cyberbezpieczeństwem nie ma obecnie żadnej możliwości pozwalającej na szybkie i tanie sprawdzenie rzeczywistego poziomu bezpieczeństwa.

Dlatego postanowiliśmy wyciągnąć pomocną dłoń i rozpoczęliśmy projekt aplikacji pozwalającej KAŻDEMU, ZA DARMO zweryfikować rzeczywiste bezpieczeństwo swojego biznesu.

Co chcemy zbudować...

Projekt będzie zrealizowany na zasadach serwisu WWW. Każdy po zalogowaniu się do serwisu i wypełnieniu wskazanych danych, dowie się czy jest narażony na cyberzagrożenia. Ze względu na innowacyjność platformy nie chcemy tutaj zdradzać szczegółów technicznych. Ale będzie to przyjemny interfejs zrozumiały dla każdego, nie wymagający wiedzy technicznej do zrozumienia wyników.

Inaczej mówiąc planujemy wykonać małą rewolucję na rynku cybersecurity i umożliwić darmową obronę przed cyberprzestępcami wszystkim firmom na równych zasadach, bez względy na zasobność portfela.

Dlaczego potrzebujemy waszej pomocy...

Niestety aby nasze rozwiązanie dobrze spełniało powierzoną mu rolę musimy skorzystać z komercyjnych narzędzi. Sercem naszego rozwiązania będzie platforma IBM QRadar, której zakup szacujemy na około 450 000 złotych. Koszty uruchomienia platformy zgodził się ponieść własnymi środkami nasz główny sponsor spółka DATAway.pl co pozwoliło obniżyć koszt projektu o prawie połowę.

Postaramy Ci się wynagrodzić Twoją pomoc...

W obecnych czasach każdy przedsiębiorca powinien być świadomy cyberzagrożeń dotyczących jego biznesu lub jego osoby. Chcemy aby ten projekt dał taką możliwość wszystkim.

Dodatkowo osobom wspierającym nasz projekt, chcemy wynagrodzić w sposób szczególny zaangażowanie. Proponowane opcje znajdziecie obok w sekcji z nagrodami.

Zapraszamy wszystkich i dziękujemy za każde wsparcie.

Wpłacający 4

 
Dane ukryte
70 zł
 
1 zł
 
1 zł
A
Asia
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej
Darmowa konsultacja dotycząca cybersecurity.

Darmowa konsultacja dotycząca cybersecurity dla firmy lub osoby prywatnej. 

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Darmowe sprawdzenie luk w zabezpieczeniach.

Darmowe wykonanie automatycznych testów penetracyjnych jednego adresu IP ze wskazaniem luk w zabezpieczeniach.

Tydzień darmowych porad pozwalających znacząco podnieść poziom cyberbezpieczeństwa.

Wybieram
Wpłać 1000 zł i więcej
Jednorazowe sprawdzenie poziomu bezpieczeństwa wybranego serwisu.

Jednorazowe sprawdzenie poziomu bezpieczeństwa wybranego serwisu.  Usługa obejmuje wykonanie testów penetracyjnych oraz sporządzenie raportu z uwzględnieniem zaleceń naprawy zlokalizowanych nieprawidłowości. Możliwość uzyskania certyfikatu bezpieczeństwa, ważnego 6 miesięcy, certyfikat stanowi gwarancję rzetelności firmy

lub

darmowe szkolenie  z właściwego monitorowania bezpieczeństwa środowisk IT

Wartość rynkowa pakietu to 8 000 PLN  

Usługa będzie zrealizowana również w przypadku nie zebrania wystarczającej kwoty do zakończenia projektu dzięki wsparciu DATAway.pl

Wybieram
Wpłać 5000 zł i więcej
Abonament 3 miesięczny - usługi cybersecurity

Trzy miesięczny abonament wsparcia pełnej obsługi cybersecurity. W skład abonamentu wchodzi stałe monitorowanie online bezpieczeństwa wskazanego środowiska IT wraz z analizą zespołu wsparcia.  Na strat współpracy wykonujemy pełne testy penetracyjne. Możliwość uzyskania certyfikatu bezpieczeństwa, ważnego 6 miesięcy, certyfikat stanowi gwarancję rzetelności firmy.

Wartość rynkowa pakietu to 15 000 PLN  

Usługa będzie zrealizowana również w przypadku nie zebrania wystarczającej kwoty do zakończenia projektu dzięki wsparciu DATAway.pl

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

646 523 zrzutki

i zebrali

402 546 705 zł

A ty na co dziś zbierasz?