id: cym2kd

Wsparcie dla doktor Anny MARTYNOWSKIEJ. Po raz kolejny została pozbawiona prawa leczenia swoich pacjentów!!!!

Wsparcie dla doktor Anny MARTYNOWSKIEJ. Po raz kolejny została pozbawiona prawa leczenia swoich pacjentów!!!!

Nasi użytkownicy założyli 936 884 zrzutki i zebrali 927 678 730 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Po raz kolejny doktor Anna Martynowska ma zostać pozbawiona praw wykonywania zawodu lekarza, a jej pacjenci pozbawieni lekarza!!!!! Może się tak stać, że przez kolejny rok Pani doktor nie będzie mogła pracować jako lekarz, bo? ... Bo ma inne zdanie!!! Izby lekarskie nie zawieszają za błędy w leczeniu, zaniechania, zaniedbania, ale za wypowiadanie się ...

W 2020 roku Pani doktor została natychmiast zawieszona, bez możliwości odwołania się (próby były, ale izba lekarska, to państwo w państwie ...). Dlatego teraz potrzebne będą działania z powództwa cywilnego, aby ci panowie i te panie z IL nie czuli się bezkarni!!!!


Celem głównym zbiórki jest wparcie działań prawniczych, ale i też pokazanie p. doktor, że jesteśmy z nią, że pamiętamy o niej, że ją wspieramy. Ostatni czas nie należał do łatwych.


O mnie, aby uwiarygodnić zbiórkę: jestem współpomysłodawcą akcji "Zaproś lekarza" i przez ostatnie dwa lata jeździłam z Anią, Pawłem Klimczewskim, doktorem Rubasem, doktorem Rossudowskim, doktorem Wołoszynem, ś.p. doktorem Hałatem oraz innymi lekarzami po Polsce spotykając się z Wami :).

Jeżeli z jakiś powodów ktoś nie chce wesprzeć zbiórki poprzez zrzutka.pl, a w inny sposób, proszę o kontakt mailowy [email protected]


Przez półtora roku słyszałam setki podziękowań dla doktor Anny, mam nadzieję, że te podziękowania zmaterializują się we wpłatach, choćby tych najmniejszych... Gdyby każdy kto chociaż raz obejrzał ją w ciągu ostatnich dwóch lat np. w tv internetowych, kto spotkał na marszach, kto uściskał na spotkaniach "Zaproś lekarza", wpłacił tylko 20 zł, to ZBIÓRKA POBIŁABY LEMPARTOWĄ ;)) !!!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1435

 
Dane ukryte
100 zł
MN
Monika Niesyt
100 zł
MA
Małgorzata
50 zł
ML
Marc
100 zł
ML
Marcin Libera
MK
Małgorzata
10 zł
JL
Jadwiga Lis
BT
Bogumiła Trela
200 zł
KG
Kazimiera Gawełda
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 29

 
2500 znaków