id: cyrc6n

Zakup lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego

Zakup lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego

3 590 zł 
z 40 000 zł
8%
zakończona 31.12.2021r
39 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

Ochotnicza Straż Pożarna w Markach została reaktywowana w 2013 roku po 22 latach nieobecności na terenie naszego miasta. Dzięki wysiłkom grupy pasjonatów chcących pomagać lokalnej społeczności OSP cały czas się rozwija. Strażacy posiadają specjalistyczne szkolenia niezbędne podczas działań ratowniczo –gaśniczych. W naszych strukturach znajdziemy zarówno ratowników medycznych jak i zawodowych strażaków. Na początku 2018 roku w OSP została utworzona Grupa Poszukiwawczo - Ratownicza. W jej skład wchodzą wykwalifikowane zespoły poszukiwawczo - ratownicze, w tym przewodnicy z certyfikowanymi psami ratowniczymi, nawigatorzy oraz planiści. Członkowie GPR dzięki częstym szkoleniom i treningom cały czas podnoszą swoje umiejętności.

Ochotnicza Straż Pożarna w Markach odnotowuje około 300 interwencji rocznie takich jak pożary, wypadki komunikacyjne, podtopienia posesji i ulic czy powalone drzewa. Odwiedzamy szkoły i przedszkola, gdzie przybliżamy działalność straży pożarnej. Bierzemy również czynny udział w zabezpieczeniach wielu wydarzeń (koncerty, biegi, pikniki i inne) na terenie miasta.

W celu zwiększenia skuteczności naszych działań planujemy zakup samochodu na podwoziu typu pick-up z niezbędnym wyposażeniem. Pojazd będzie przeznaczony do transportu osób i sprzętu do usuwania skutków intensywnych opadów deszczu i porywistego wiatru, a także działań Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej prowadzonych na obszarze całego województwa. W obecnej chwili mamy zapewnione dofinansowanie z budżetu Gminy Marki oraz Województwa Mazowieckiego jednakże kwota ta jest niewystarczająca, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w zakupie nowego samochodu oraz niezbędnego wyposażenia.

Dziękujemy za okazaną pomoc.

Strażacy OSP w Markach

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 39

 
Dane ukryte
850 zł
BJ
Bogusław Jaszczuk
250 zł
 
Kamila Marunowska
200 zł
MW
Małgorzata Woźniak
200 zł
PD
PPHU DAGA-BUD DARIUSZ GASTOŁ
200 zł
PW
Paweł Wieczorek
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ŁO
Łysolek
100 zł
KB
Kamila Bedla
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Duża 1b, 05-270

Marki, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

865 804 zrzutki

i zebrali

768 246 624 zł

A ty na co dziś zbierasz?