id: cz57y9

Odbudujmy dom Eli i Zbyszka po pożarze

Odbudujmy dom Eli i Zbyszka po pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 169 809 zrzutek i zebrali 1 218 856 673 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Darczyńcy!

W dniu 04.04.2023r. po godzinie 16:00 zegar Państwa Tylców stanął w miejscu, mówiąc dosłownie stanął w płomieniach. Oboje byli w domu, gdy nagle zauważyli, że ich dom płonie.

Zdążyli zabrać ukochane dwa psy, wybiec na zewnątrz... i pozostało im w rozpaczy patrzeć, jak ich dobytek życia staje się ruiną.

Na szczęście żadnemu z domowników nic się nie stało.

Na miejsce pożaru przybyło kilka jednostek Straży Pożarnej, jednak pomimo ogromnych starań strażaków oraz wielu litrów przelanej wody nie udało się NIC uratować. Ogień zniszczył wszystko.

Zazwyczaj myślimy, że katastrofy nas nie dotyczą, że oglądamy je tylko w telewizji. Niestety tragedia dotknęła naszych przyjaciół. Bez wsparcia pojedynczych osób oraz instytucji, trudno będzie im zapomnieć o tym traumatycznym doświadczeniu. Pożar zniszczył ich miejsce na ziemi, ich oazę spokoju. Sami zawsze żyli skromnie, jednak ich drzwi były otwarte dla każdego. Swoją gościnnością otwierali serca na drugiego człowieka .

Niestety jako osoby starsze, nie są w stanie samodzielnie odbudować dorobku swojego życia.

Obecnie rodzina jest pod opieką najbliższej rodziny i przyjaciół. Mają zapewniony dach nad głową oraz najpotrzebniejsze rzeczy. Jednak naszym celem teraz jest zebranie środków pieniężnych na odbudowę domu dla nich.

Bardzo Was prosimy, Kochani Darczyńcy, w tym wyjątkowym czasie Świąt Wielkiejnocy, gdzie życzymy sobie szczęścia i radości, pomóżmy im uwierzyć, że piękne dni jeszcze nadejdą i znów będą mogli cieszyć się z życia.


Za każdą pomoc z całego serca dziękujemy !Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 379

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków