id: czkfua

Niebieska Fala - pomoc dla Szkoły specjalnej 101

Niebieska Fala - pomoc dla Szkoły specjalnej 101

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
60 zł 
z 3 000
2%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 936 543 zrzutki i zebrali 927 060 114 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zrzutka powstała jako wsparcie działań statutowych Stowarzyszenia Niebieska Fala, którego głównym celem jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie autyzmu.

Nasze stowarzyszenie istnieje dopiero od dwóch lat, ale tworzą go ludzie pełni pasji, zapału, pomysłów, którym zależy na poprawie jakości życia dzieci autystycznych oraz bliskich im osób codziennie zmagających się z problemami społecznymi, edukacyjnymi, terapeutycznymi i opiekuńczymi.

Wierzymy, że nasza działalność przyczyni się w społeczeństwie do wzrostu wiedzy o autyzmie, pomoże zrozumieć jakie zachowania mogą świadczyć o tym zaburzeniu oraz – dzięki wrażliwości społecznej – pozwoli rodzinom osób autystycznych funkcjonować w środowisku lokalnym bez poczucia winy i wykluczenia.

By osiągnąć powyższe założenia prowadzimy całoroczne akcje edukacyjne w mediach społecznościowych. Raz w roku też, w okolicach przypadającego 2 kwietnia Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, podejmujemy się organizacji wyjątkowego wydarzenia – biegu charytatywnego Niebieska Fala, który w 2020 roku już trzeci raz „przepłynie” przez okolicę Stadionu Miejskiego i Lasek Marceliński. W dwóch poprzednich edycjach imprezy pobiegło lub poszło z nami ponad 1300 osób! Bardzo zależy nam na tym, by wydarzenie dostępne było dla każdego, dlatego proponujemy dystans 1 km, 5 km, 10 km i 5 km Nordic Walking. Niebieska Fala 2020 to nie tylko sam bieg. To również bogato wyposażona strefa animacji, w której znaleźć będzie można atrakcje dla dzieci, stoiska sponsorów oraz punkty informacyjne z zakresu autyzmu.

Oprócz podnoszenia świadomości społecznej w zakresie autyzmu bieg Niebieska Fala ma na celu zgromadzenie środków finansowych (całość ze sprzedanych pakietów), umożliwiających Szkole Podstawowej Specjalnej nr 101 zakup wybranych elementów wyposażenia Sali Doświadczania Świata, która pozwoli dzieciom z autyzmem poznawać fragmenty rzeczywistości w wyizolowanym i bezpiecznym dla nich środowisku.

Organizacja naszego biegu wymaga nakładu ogromnych sił (tymi dysponujemy czasem nawet w nadmiarze) oraz sporych środków finansowych. Zachęcamy do wsparcia inicjatywy Niebieska Fala wszystkich, którym nie jest obojętny los dzieci z autyzmem oraz ich rodzin. Wszystkich, którzy chcą wspomóc działalność statutową Stowarzyszenia Niebieska Fala oraz tych, którzy chcieliby pomóc uatrakcyjnić tegoroczny bieg Niebieska Fala 2020.


Kliknij by subskrybować nasz kanał

https://www.youtube.com/channel/UCnTj8Lza9ld64P72u5--9sQ/


♦ INSTAGRAM ►► https://www.instagram.com/biegniebieskafala/

♦ Facebook ►► https://www.facebook.com/biegniebieskafala/

♦ wpadaj na stronę biegu ►► http://niebieskafala.pl

♦ darowizny ►► http://www.niebieskafala.pl/darowizny/

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!