id: czy5kz

Licytacje dla Olka

Licytacje dla Olka

Nasi użytkownicy założyli 1 180 244 zrzutki i zebrali 1 234 439 477 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Licytacje dla Olka


Założyliśmy tę zrzutkę by gromadzić tu środki z licytacji dla naszego syna Olka Saka, u którego 21 kwietnia 2022 roku doszło do nagłego krwotoku śródczaszkowego. W Lublinie syn przeszedł kilka operacji, między innymi usunięcie krwiaka oraz kraniotomię, a po 7 tygodniach pobytu na Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii w Dziecięcym Szpitalu w Lublinie zostaliśmy skierowani do Kliniki Budzik do Warszawy. Tam niedługo po przybyciu doszło do kolejnego, jeszcze bardziej groźnego w skutkach krwotoku. Aktualnie Olek przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Niebawem zostanie prawdopodobnie przewieziony do szpitala w Lublinie.


Doskonale rozumiemy, że od nas rodziców ta sytuacja wymaga wyjątkowej siły i wytrwałości. I staramy się być silni. Dla naszych dzieci (Olek ma starszą siostrę Zuzię). Nie życzymy nikomu by znalazł się kiedykolwiek w naszym położeniu. Dla nas ta sytuacja jest trudna przede wszystkim ze względu na stan zdrowia Olka, ale też na to, że nie jesteśmy w stanie samodzielnie udźwignąć kosztów leczenia i rehabilitacji. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w zebraniu najpotrzebniejszych środków związanych z leczeniem syna.


Zbiórka prowadzona jest na portalu siepomaga: https://www.siepomaga.pl/olek-sak - a tę tu zakładamy na potrzeby licytacji. Coraz więcej osób odzywa się do nas chcąc przekazać na rzecz Olka przedmioty, czy usługi które będzie można wylicytować w dedykowanej na Facebooku grupie. Pieniądze z tych akcji będziemy zbierać właśnie tu.


Z całego serca dziękujemy za okazane nam wsparcie i za każdą złotówkę, którą tu dołożycie.


Alicja i Jarek - rodzice Olka.cb2a3f66e3a407a3.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 92

JO
Pka
JO
Anonim
1 zł
JO
A onim
1 zł
JO
Jow
1 zł
AK
Agata Kincel
1 000 zł
MP
Michał Plewik
1 700 zł
KM
Kamil
30 zł
 
Dane ukryte
14 zł
TA
Tasior
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
900 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków