id: d29scf

Książka dla dzieci Bajki z Lądka cz. 2

Książka dla dzieci Bajki z Lądka cz. 2

Nasi użytkownicy założyli 1 179 419 zrzutek i zebrali 1 233 432 488 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

To już druga część lądeckich bajek, których akcja toczy się na urokliwych uliczkach Lądka, w meandrach Białki oraz na okolicznych łąkach.


W drugiej części bajek poznacie m. in.: rodzinę ryjówek i odbędziecie podróż życia z mamą ryjówką. Dowiedzie się w jaki sposób pszczoła Martina ze Szwajcarii znalazła się na Ziemi Kłodzkiej. Przeżyjecie niesamowite przygody z kretem Edziem, wielkim podróżnikiem, który zamieszkuje lądeckie ogródki działkowe. Ale to nie wszystko, poznacie również Władcę Białej Lądeckiej, którego pałac znajduje się w głębinach Białki. Zapoznacie się z jego codziennym harmonogramem i dowiecie się w jaki sposób został Władcą Rzeki. Poznacie babcię Felicję, która w ogrodzie... może nie będę zdradzać więcej tajemnic, które kryją w sobie bajki. One tupią już nóżkami i nie mogą się doczekać, aż je przeczytacie.


Ilustracje do drugiej części bajek są autorstwa utalentowanej lądczanki, Dominiki Jobs. Kilka z nich mam przyjemność już teraz Wam zaprezentować.


Jestem przekonana, że nie tylko dzieci znajdą w bajkach magię, ale również dorośli przeniosą się na chwilę do innego świata.

Chciałam stworzyć książkę, która jest takim trochę drogowskazem. Zwraca uwagę na to, co w życiu jest najważniejsze, a o czym czasem zapominamy. Każdemu z nas się to zdarza. Historie, które powstały pokazują, że warto w życiu przede wszystkim słuchać głosu swojego serca i spełniać swoje marzenia, a czasem płynąć pod prąd, aby być tak po prostu szczęśliwym.


Wpłacając minimum 45 zł (lub wielokrotności tej kwoty) rezerwujecie egzemplarz (-e) książki. Każda dodatkowa złotówka sprawia, że doceniacie moją pracę i mogę zająć się pisaniem kolejnych bajek. Rezerwując egzemplarz książki, proszę zostawić namiary na siebie - e-mail lub nr telefonu, a wpłacając proszę podać swoje nazwisko.


Dziękuję Wam bardzo za każde wsparcie!!


Paulina Kopeć-Ziembowicz

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 51

 
Dane ukryte
20 zł
JK
Julia Kata
90 zł
 
Dane ukryte
60 zł
DZ
D.Z.
100 zł
 
Dane ukryte
300 zł
AF
Aleksandra Frankiewicz
50 zł
AC
Anna Czarna-Anioł
70 zł
DB
Dorota Bieleń
50 zł
AS
Agnieszka Skoczylas
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!