id: d2fp62

Nowy początek dla LKS Naprzód 46 Zawada

Nowy początek dla LKS Naprzód 46 Zawada

4 850 zł z 200 000 zł
2%
zakończona 17.08.2021r
39 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

 Zwracamy się do ludzi o dobrym sercu, by pomogli nam zacząć od nowa…
13 maja 2021 roku - data, która na zawsze utkwi w naszej pamięci. Niestety, podczas ogromnej nawałnicy, na terenie klubu sportowego „LKS Naprzód 46 Zawada” nastąpiło osunięcie się skarpy wraz z ławkami rezerwowymi oraz oświetleniem boiska. Szkody wyrządzone przez ulewne deszcze uniemożliwiają normalne funkcjonowanie Ludowego Klubu Piłkarskiego oraz Klubu Sztuk Walki „SANDA”. Woda zabrała nam to, co sprawiało największą radość - możliwość uprawiania ukochanego sportu, na rodzimym obiekcie w Zawadzie.

W wyniku tego niefortunnego zdarzenia ucierpiał nie tylko obiekt, to również ogromny cios dla osób, które dbały o to miejsce jak o swój własny dom. Mateusz Trzaskalik - mieszkaniec Zawady, związany jest z „Naprzodem” od siódmego roku życia. W tym klubie zakochał się w piłce nożnej, by po latach stanąć na jego czele jako prezes. Mateusz to niezwykle barwna postać, ambicja jego oraz działacza i trenera Błażeja Białas pozwoliła na rozwój grup młodzieżowych, które sukcesywnie trenują. W krótkim czasie liczebność drużyn młodzieżowych wzrosła z dwudziestu do ponad dziewięćdziesięciu zawodników. Nasz zaledwie 26-letni prezes, działacze, zawadzka młodzież i sympatycy klubu poświęcają swój wolny czas, aby zadbać o „swoje podwórko”. W 2018 roku własnymi rękami przeprowadzili remont głównej sali w obiekcie, a na przełomie roku 2020/2021 odświeżyli kuchnię. Zarząd klubu codziennie walczy o to, by każdy zawodnik od sekcji skrzatów po seniorów miał jak najlepsze warunki do spełniania się w swojej pasji.

Bartosz Kamczyk, który od 15 lat trenuje sztuki walki, a od 5 lat jest założycielem i trenerem Klubu Sztuk Walki „SANDA” również stawia pod znakiem zapytania przyszłość swojej działalności. Bartosz wraz z zawodnikami był w trakcie przygotowań do Mistrzostw Polski w Warszawie (12.06.2021r.), w których udział miało wziąć 9 jego podopiecznych. Wielkimi krokami zbliża się również Gala Silesian MMA w Mikołowie, w której miała walczyć reprezentantka Klubu Sztuk Walki „SANDA”. Natomiast 6 czerwca 2021 roku na naszym obiekcie miał gościć Artur „Kornik” Sowiński zawodnik federacji KSW, jednakże zamknięcie budynku pokrzyżowało plany Bartka oraz jego zawodników. Na dzień dzisiejszy nie wiemy, kiedy będą mogli wrócić do treningów na matach w Zawadzie.

Dziś niestety, przez warunki niezależne od nas, klub musiał zrobić krok w tył. Wierzymy, że wśród nas są ludzie o dobrym sercu, dlatego z Państwa pomocą chcielibyśmy zrobić nie jeden, nie dwa, ale tyle ile będzie nam dane kroków w przód. Pragniemy dalej się rozwijać jako klub i społeczeństwo. Chcemy ciągle czynić postępy. Z naszą ambicją i zaangażowaniem oraz przede wszystkim Państwa pomocą wierzymy, że będzie nam to dane. Jesteśmy przekonani, że to co się wydarzyło wzmocni nas na tyle, abyśmy nadal mogli budować dobre warunki rozwojowe dla naszych dzieci, dla naszej przyszłości. Niestety, bez dodatkowych środków nie będzie to możliwe w skali, w jakiej byśmy sobie tego życzyli. Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą, do Was drodzy Państwo i prosimy o kredyt zaufania. Gwarantujemy, że każda pomoc zostanie przeznaczona na rozwój naszej pasji, na rozwój naszego klubu oraz naszej sportowej społeczności.

Głęboko wierzymy, że możemy więcej. Sił i chęci nam nie zabraknie. Będziemy walczyć o to, by nasz klub był wzorem do naśladowania. By każdy zawodnik rozpoczynający dopiero swoją przygodę, ale i ten nieco starszy, chciał dumnie reprezentować nasze barwy. Spełnienie, zadowolenie oraz satysfakcja naszych zawodników to dla zarządu najlepsze paliwo do dalszych działań. Pozwólcie Państwo, by ta machina nabrała jeszcze większego rozpędu!


Ze sportowym pozdrowieniem

LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 39

LN
LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE
1 730 zł
 
Dane ukryte
250 zł
GP
Gerard Przybyła
200 zł
KT
Kmieciak Teresa
150 zł
K2
KS 25 Kokoszyce
150 zł
KS
Kmieciak Sylwia
150 zł
 
Dane ukryte
100 zł
RB
Radek B
100 zł
KS
Konrad Staniczek
100 zł
KZ
Kapitan GKS Wawel Wirek
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

743 043 zrzutki

i zebrali

527 792 841 zł

A ty na co dziś zbierasz?