id: d2szc4

Nowy Samochód Ratowniczo-Gaśniczy dla Strażaków z OSP Czekanów

Nowy Samochód Ratowniczo-Gaśniczy dla Strażaków z OSP Czekanów

Nasi użytkownicy założyli 1 035 537 zrzutek i zebrali 1 103 075 988 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ochotnicza Straż Pożarna w Czekanowie może pochwalić się niemal stuletnią tradycją i jest integralną częścią Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Nasza jednostka, działająca z własnej woli, jest gotowa do uczestnictwa w działaniach ratowniczo-gaśniczych na terenie gminy, powiatu, województwa oraz całego kraju. Jesteśmy dumni ze swej roli w społeczności i kierujemy się zasadą "Bogu na chwałę, ludziom na ratunek".

Niestety, nasz ciężki wóz bojowy ma już pół wieku na karku. Pomijając proces korozji, który sukcesywnie niszczy nasz sprzęt, borykamy się z coraz częstszymi i bardziej niebezpiecznymi awariami. Ostatnio mieliśmy do czynienia z poważnymi incydentami, takimi jak awaria układu hamulcowego podczas akcji ratowniczej czy zwarcie instalacji, co groziło zapaleniem się wiązki elektrycznej. Koszty napraw stają się coraz bardziej znaczące, a brak dostępności części zamiennych sprawia, że naprawy stają się zadaniem trudnym do zrealizowania.

Nasza gotowość do niesienia pomocy jest niezmierzona, jednak musimy również zadbać o nasze własne bezpieczeństwo, aby być w stanie efektywnie pomagać innym. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe na zakup nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Kwota potrzebna na ten cel jest znacząca i przewyższa nasze obecne możliwości.

Obecnie musimy pozyskać wkład własny w wysokości około 700 000 złotych. Wierzymy, że nasza społeczność oraz osoby dobrej woli wskażą nam drogę do osiągnięcia tego celu, tak jak my zawsze byliśmy gotowi pomagać im w trudnych chwilach. Wasze wsparcie jest kluczowe, abyśmy mogli nadal pełnić naszą misję z pełnym profesjonalizmem i oddaniem.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 150

 
Dane ukryte
45 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
15 zł
RS
Dariusz Pryczak
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KK
Kacper Kaźmierczak
5 zł
PJ
Piotrek :)
ukryta
KM
Kacper Mikszak
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków