id: d2szc4

Ciężki Samochód Ratowniczo-Gaśniczy dla Strażaków z OSP Czekanów

Ciężki Samochód Ratowniczo-Gaśniczy dla Strażaków z OSP Czekanów

Nasi użytkownicy założyli 912 587 zrzutek i zebrali 874 769 724 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ochotnicza Straż Pożarna w Czekanowie ma już blisko 100 lat. Jednostka włączona jest do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Co za tym idzie, możemy być powołani do działań ratowniczo-gaśniczych na terenie gminy, powiatu, województwa, a nawet kraju. Jesteśmy najbardziej wyjazdową jednostką w gminie Ostrów Wielkopolski. Mamy 29 w pełni przeszkolonych druhów, którzy mogą brać udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Jesteśmy strażakami ochotnikami z własnej woli. Chcemy pomagać bliźnim ku zasadzie „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”.

Niestety, mimo troskliwej opieki nasz ciężki wóz bojowy ma już swoje lata (50). Pomijając korozję, która „zjada” nasz wóz, w ostatnim czasie doszło do paru groźnych incydentów, takich jak: awaria układu hamulcowego podczas akcji ratowniczej oraz zwarcie instalacji, co skutkowało zapaleniem się wiązki elektrycznej. Awarie występują coraz częściej, a naprawa często bywa „rzeźbą” ze względu na brak dostępności części zamiennych.

Chęć niesienia pomocy z naszej strony jest ogromna. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo, ale musimy zadbać też o swoje, bo chcąc pomóc Wam sami możemy być ofiarami kolejnej awarii.

Kwota na nowy samochód ratowniczo-gaśniczy jest ogromna i poza naszym zasięgiem. Wierzymy, że pomożecie nam, tak jak my zawsze pomagamy Wam.

Pojazd, na który zorganizowana jest ta zrzutka to VOLVO FMX GCBA - ostatni ze zdjęcia.

Lokalizacja

Czekanów, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 121

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków