Dom Pomocy Społecznej "Kujawsko-Pomorskie" ID: d2xfr3

Dom Pomocy Społecznej "Kujawsko-Pomorskie" ID: d2xfr3

790 zł z 3 500 zł

22%

790 zł

790 zł

z 3 500 zł

zakończona

zakończona

11.05.2020r

19

19

wspierających
22%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Polskie społeczeństwo daje piękny przykład tego, jak wspiera słżby medyczne w walce z koronawirusem. Jednak są również miejsca, które również potrzebują takiej pomocy, a o nich pamięta się już rzadziej- są to Domy Pomocy Społecznej. Personel robi wszystko co w ich mocy, by zaopiekować się tymi, którzy tej pomocy potrzebują. Jednak by móc to robić dobrze i BEZPIECZNIE potrzebują środków ochrony osobistej. Dlatego chcemy wspierać personel Domów Pomocy Społecznej, a także ich podopiecznych. W walce z dotychczas niespotykaną epidemią brakuje bardzo podstawowych materiałów ochronnych, takich jak: maseczki, środki czystości, rękawiczki czy gogle ochronne. Są to przedmioty niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa tych, którzy często są pomijani i zapominani w tych tragicznych czasach.


Zapotrzebowanie oraz szczegóły logistyczne znajdują się w grupie na Facebook’u: “Wsparcie dla DPS Kujawsko-Pomorskie”

https://www.facebook.com/groups/928117667606856/


CO WARTO WIEDZIEĆ


Dlaczego powstała ta akcja? Niesiemy wsparcie personelowi Domów Pomocy Społecznej, a także ich podopiecznym. W walce z epidemią brakuje tym ośrodkom podstawowych materiałów ochronnych, takich jak: maseczki, rękawiczki, gogle ochronne, fartuchy ochronne, płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni, przyłbice etc. Są to przedmioty niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa tych, którzy często są pomijani i zapominani w tych tragicznych czasach.
Dlaczego warto nam zaufać? Jako fundacja isteniejemy już ponad 5 lat. Można sprawdzić naszą aktywność i działania na naszej stronie na Facebooku. Na bieżąco będziemy również publikować w grupie FB i w komentarzach do zbiórki informacje nt. poniesionych kosztów i realizacji dostaw zebranych produktów.
Komu zostaną przekazane zebrane środki? Środki będziemy rozdysponowywać na bieżąco, na podstawie zapotrzebowania zgłaszanego przez konkretne placówki. Kiedy tylko pojawi się zapotrzebowanie, będziemy szukać odpowiednich produktów, po czym dostarczać je do wspomnianych miejsc.KOORDYNACJA:

Fundacja Lex Lupus

Angelika Jaworska tel. 720 786 996

Beata Jaworska tel. 664 726 456

Wpłacający19

AN
Artur Nowak
100 zł
JR
Jacek Rutkowski
100 zł
A
Artur
100 zł
RG
Ryszard Grosset
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
A
Artur
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
A
Artur
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 498 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?