id: d2xfr3

Dom Pomocy Społecznej "Kujawsko-Pomorskie"

Dom Pomocy Społecznej "Kujawsko-Pomorskie"

790 zł 
z 3 500 zł
22%
zakończona 11.05.2020r
19 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Polskie społeczeństwo daje piękny przykład tego, jak wspiera słżby medyczne w walce z koronawirusem. Jednak są również miejsca, które również potrzebują takiej pomocy, a o nich pamięta się już rzadziej- są to Domy Pomocy Społecznej. Personel robi wszystko co w ich mocy, by zaopiekować się tymi, którzy tej pomocy potrzebują. Jednak by móc to robić dobrze i BEZPIECZNIE potrzebują środków ochrony osobistej. Dlatego chcemy wspierać personel Domów Pomocy Społecznej, a także ich podopiecznych. W walce z dotychczas niespotykaną epidemią brakuje bardzo podstawowych materiałów ochronnych, takich jak: maseczki, środki czystości, rękawiczki czy gogle ochronne. Są to przedmioty niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa tych, którzy często są pomijani i zapominani w tych tragicznych czasach.


Zapotrzebowanie oraz szczegóły logistyczne znajdują się w grupie na Facebook’u: “Wsparcie dla DPS Kujawsko-Pomorskie”

https://www.facebook.com/groups/928117667606856/


CO WARTO WIEDZIEĆ


Dlaczego powstała ta akcja? Niesiemy wsparcie personelowi Domów Pomocy Społecznej, a także ich podopiecznym. W walce z epidemią brakuje tym ośrodkom podstawowych materiałów ochronnych, takich jak: maseczki, rękawiczki, gogle ochronne, fartuchy ochronne, płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni, przyłbice etc. Są to przedmioty niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa tych, którzy często są pomijani i zapominani w tych tragicznych czasach.
Dlaczego warto nam zaufać? Jako fundacja isteniejemy już ponad 5 lat. Można sprawdzić naszą aktywność i działania na naszej stronie na Facebooku. Na bieżąco będziemy również publikować w grupie FB i w komentarzach do zbiórki informacje nt. poniesionych kosztów i realizacji dostaw zebranych produktów.
Komu zostaną przekazane zebrane środki? Środki będziemy rozdysponowywać na bieżąco, na podstawie zapotrzebowania zgłaszanego przez konkretne placówki. Kiedy tylko pojawi się zapotrzebowanie, będziemy szukać odpowiednich produktów, po czym dostarczać je do wspomnianych miejsc.KOORDYNACJA:

Fundacja Lex Lupus

Angelika Jaworska tel. 720 786 996

Beata Jaworska tel. 664 726 456

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 19

AN
Artur Nowak
100 zł
JR
100 zł
AN
Artur
100 zł
RG
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AN
Artur
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AN
Artur
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

800 541 zrzutek

i zebrali

620 875 898 zł

A ty na co dziś zbierasz?