Dramat w kilka minut- pomóżmy w obudowie garażu i zakup pods
Dramat w kilka minut- pomóżmy w obudowie garażu i zakup pods
Opis zrzutki
W jednej chwili straciliśmy wszystko, co budowaliśmy przez lata.
W wyniku pożaru całkowicie spłonął garaż i budynki gospodarcze wraz z całą jego zawartością. Ogień nie oszczędził niczego – zniszczone zostały narzędzia warsztatowe i ogrodnicze. Po wszystkim zostały jedynie zgliszcza.
Na miejsce przyjechało aż 4 jednostek straży pożarnej, które walczyły z żywiołem, jednak skala zniszczeń okazała się ogromna.
Na ten moment nie zostało dosłownie nic – brakuje nawet podstawowych narzędzi, aby posprzątać pogorzelisko i rozpocząć jakiekolwiek prace. Całe dotychczasowe zaplecze zostało zniszczone. Wszystko trzeba zaczynać od zera – od uprzątnięcia terenu, przez odbudowę garażu, aż po zakup niezbędnego, podstawowego sprzętu.
Zbieramy środki, aby móc odbudować garaż i spróbować wrócić do normalnego funkcjonowania po tym dramatycznym zdarzeniu. Kwota zbiórki jest szacunkowa i ma pomóc w pierwszym, najtrudniejszym etapie po pożarze. Pożar to sytuacja losowa, która może dotknąć każdego z nas,ale każdy z nas ma inną, osobistą historię
Jeśli ktoś miałby dobrą wolę i chciał pomóc, będziemy ogromnie wdzięczni.
Z całego serca dziękujemy za każde wsparcie i udostępnienie.